gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Pembe Maske Yalanı!

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

pembe maske yalanı pembe maske, hakkında, pembe maske işe yarıyomu, hakkında bilgi burada
    Pembe maske yalanı patladı meleklerim insanlar para için nasılda bizleri yanıltıyorlar..

Kanal D'deki 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin İBerrin'i Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzü geçen kış sivilce içinde kalmıştı. E

krana yansıyan sivilceli görüntüsü nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzü 2.5 ay önce birden düzeldi.

Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzüne uygulattığı pembe maske ile pürüzsüz cilde kavuştuğu iddia edildi. Hatta bir firma bunun üzerinden reklam yaptı.

Bazı güzellik merkezleri ve eczanaler 'Yıldız Çağrı Atiksoy'un cildini güzelleştiren mucize maske' diye bu ürünü pazarladı.

Yıldız Çağrı Atiksoy önceki gün "Maskeyle iyileştiğim yalan" diye konuştu.

Gerçek ortaya çıktı Kanal D'deki İÖyle Bir Geçer Zaman Ki'nin İBerrin'i Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzü geçen kış sivilce içinde kalmıştı. Ekrana yansıyan sivilceli görüntüsü nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzü 2.5 ay önce birden düzeldi. Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzüne uygulattığı pembe maske ile pürüzsüz cilde kavuştuğu iddia edildi. Hatta bir firma bunun üzerinden reklam yaptı. Bazı güzellik merkezleri ve eczanaler İYıldız Çağrı Atiksoy'un cildini güzelleştiren mucize maske' diye bu ürünü pazarladı. Yıldız Çağrı Atiksoy önceki gün "Maskeyle iyileştiğim yalan" diye konuştu.

Dava açıyor Yıldız Çağrı Atiksoy şunları söyledi: "Bir sağlık problemi yaşadım. Bu da cildimi etkiledi. Yüzüm pembe maske ya da kozmetik ürünlerle iyileşmedi. Bir doktora gittim. İlaç ve merhem tedavisi gördüm. İnsanlara maske ya da ilaç satmak için adımı kullanan herkese dava açacağım.

İnsanlara 'Ben maskeyle iyileşmedim' demekten yoruldum." Yıldız Çağrı Atiksoy'un tedavisini yürüten Dr. Neslihan Dolar "Yıldız Hanım maske kullanmış, yüzünü daha kötü yapmıştı. Kendisine krem ve ilaç tedavisi uyguluyoruz" dedi.

Yıldız Çağrı Atiksoy bir güzellik kliniğinde yüzüne pembe maske uygulatmıştı. Bu görüntülerin ardından İYıldız'ın cildini maske iyileştirdi' diye reklam yapılmıştı.

Yıldız Çağrı Atiksoy şunları söyledi: "Bir sağlık problemi yaşadım. Bu da cildimi etkiledi. Yüzüm pembe maske ya da kozmetik ürünlerle iyileşmedi. Bir doktora gittim. İlaç ve merhem tedavisi gördüm. İnsanlara maske ya da ilaç satmak için adımı kullanan herkese dava açacağım.

İnsanlara 'Ben maskeyle iyileşmedim' demekten yoruldum." Yıldız Çağrı Atiksoy'un tedavisini yürüten Dr. Neslihan Dolar "Yıldız Hanım maske kullanmış, yüzünü daha kötü yapmıştı. Kendisine krem ve ilaç tedavisi uyguluyoruz" dedi.

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    heyt bee! bende inanmamistim zaten! :D:D
    Bunlar sadece "Pembe Yalanlar".. Ürünü satmak icin neler diyorlar - ünlüleride katipda.. Ya bu arada farkettimde - bunca Krem, Maske vbleri bizim burada görmedim daha - TVde bile göstermediler hic. Sadece gercek TEST edilen ve gercekten saglika yarayan seyleri gsöteriyorlar.. Sanirim bu Üründe yine "türkiye üzerinde test edilenler" Grubunda.. :11:

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

işe yarıyor

ben pembe maskeyi kullandım ve çok memnun kaldım orjinalini kulladım sahteleride çıkmış dediler nette okuduğum yorumlara göre. biraz daha arştırdıktan sonra orjinalini aldım La Santé pembe maskeyi ve cildimin görüntüsü çok güzel .

4. 000_jasmin_000

000_jasmin_000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben pembe maske kullanmayı denemdim çünkü benim daha iyi şeylere ihtiyacım vardı hiperpigmentasyon (cilt lekeleri) tedavisi için ve o yüzden bio-taches kullandım. acayip memnunum, pembe maskeye güvenemiyorsanız ki çok normal ben de çok şeyler okudum nette gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz benim maskeyi. tabi eğer ihtiyaçlarınız maskenin vaat ettikleri ile örtüşüyorsa ;)

Pembe Maske Yalanı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pembe Maske Mucizesi

Pembe Maske Mucizesi

pembe maske enes bio estetik pembe maske nesrin sürer yüz maskesi cilt maskesi Meleklerim bildiğiniz ;güzelleşmek için büyük zaman ve para harcayan kadınların en fazla önem verdikleri şey şüphesiz ciltleri.Yani cildimiz... Yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde, cildi mevsim değişikliklerine karşı korumak ve yıpranmasını önlemek için bazı önlemler almak gerekiyor. Bunların başında cildin...
  2. Pembe Maske İle Hayata Döndü

Pembe Maske İle Hayata Döndü

pembe maske nedir pembe maske kullananlar nişantaşı nişantaşı pembe maske nedir, pembe makse nasıl uygulanır, pembe maske kullanımı, pembe maske kullananlar Biliyorsunuz dizilerle yatıp dizilerle kalkıyoruz arkadaşlarım. Öyle bir geçer zamanki dizisindeki yıldız yani namı dğer Yıldız Çağrı Atiksoy, cilt problemleri için bi pembe maske kullanmış. Nişantaşı'ndaki bir estetik merkezine giden...
  3. pembe maskeyi nerden satın alabilirim

pembe maskeyi nerden satın alabilirim

Selaam. Bir ara çok modaydı her yerde görüyorduk pembe maskeyi ama unutuldu gitti sanki.Şimdi ben almak istiyorum, cildi çok yumuşatıyormuş.İstanbuldayım, nerden alabilirim ?
  4. pembe maske nelere iyi geliyor

pembe maske nelere iyi geliyor

Pembe maske kullanımı bir ara çok yaygındı.O zaman alamadım ama şimdi almak istiyorum.Yalnız neye faydalı tam olarak öğrenmem lazım.Yardım edebilirmisiniz?
  5. evde pembe maske uygulanabilir mi

evde pembe maske uygulanabilir mi

Selam kızlar. Ben pembe maske alıp evde kendim uygulamak istiyorum, olur mu yoksa bir güzellik uzmanının mı yapması lazım ?

Sayfayı Paylaş