gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pembe mezarlık şarkısını kim söylüyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

pembe mezarlık şarkısını kim söylüyor ya merakımdan çatladım bir türlü aklıma gelmiyor ki pembe mezarlık şarkısını kimin söylediği:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pembe Mezarlık şarkısını söyleyen sanatçı; Model'dir :)

pembe mezarlık şarkısını kim söylüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mezarlık

Mezarlık

Rüyasında mezarlık görenin, günahlarına tövbe edeceğine; kendisini ölmüş görenin, ömrünün uzun olacağına; bir ölüyü ağlarken görmesi iyi ve hayırlı haberlere; ölüyü kaçarken görmesi uzun ömre; mezar kazdığını görmek, vefat edeceğine işarettir. Ölüye bir şey vermek veya almak evinde ve işlerinde bereket olacağına; ölülerle beraber gitmek vefatının yaklaştığına; kendi evinde ölü gören, istek ve...
  2. bekle bizi istanbul şarkısını kim söylüyor

bekle bizi istanbul şarkısını kim söylüyor

bekle bizi istanbul şarkısını kim söylüyor bilenler cevapları bekliyorum çok gecikmeyinde diyorum.
  3. Model Pembe Mezarlık Şarkı Sözleri

Model Pembe Mezarlık Şarkı Sözleri

Model Pembe Mezarlık Şarkı Sözleri var mı acaba sizin sitenizde varsa lütfen linkini atın ya da şarkının sözlerini yazın.
  4. Model Pembe mezarlık şarkı sözü

Model Pembe mezarlık şarkı sözü

Model Pembe mezarlık şarkı sözü için hangi sayfanıza girmem lazım acaba bu site çok büyük ben bulamadım da sayfalarını :S
  5. Model Pembe Mezarlık Şarkısının Sözleri

Model Pembe Mezarlık Şarkısının Sözleri

Model Pembe Mezarlık Şarkısının Sözleri Model Pembe Mezarlık Şarkının Sözü Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda son zamanların sevilen şarkısı olan Pembe Mezarlık şarkısının sözlerini sunuyor ve işte size Model'den Pembe Mezarlık şarkısı sözleri diyoruz! Tenin sinmiş yastığıma Dün gece terk etmeden önce İçimde bıraktığın acıyla Kokunla uyudum bu gece Pembe bir mezarlık gördüm rüyamda Aşık...

Sayfayı Paylaş