gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

pembe rüzgarı esmeye başlıyor

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: pembe rüzgarı esmeye başlıyor
    cok sekerler gercekten
    tskler tatlım...

pembe rüzgarı esmeye başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pembe

Pembe

Rüyada pembe renk görmek, gereksiz bazı hayallerin peşinde olduğunuzu gösterir. Rüyada pembe renk görmek, boş hayallerin peşinde olduğunuzu belirtir Derin duygular, büyük aşk, neşeyi, sevinci, mutluluğu simgeler.Rüyada pembe renkli bir sey görmek, çok iyimser bir kimse oldugunuza her seye olmus bitmis gibi bakarak hayati hiç umursamadiginiza isarettir. Rüyada pembe renkli bir sey görmek, hos...
  2. Rüzgar

Rüzgar

Devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına; Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibete, Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete, Muutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekete, yerden toz ve tohrak kaldıran rüzgar savaşa, Yel ve hafif rüzgar nezle ve baş ağrısı gibi yaygın...
  3. Kubat - Esme Deli Rüzgar

Kubat - Esme Deli Rüzgar

Esme deli, esme deli rüzgar alma herşeyimi Beni benden alma yine divane etme beni Dayanamam fırtınalı sevdalara Virane şu yorgun gönlüm yalanlarla Unuttum onu alıştım yalnızlığa Atma beni o zalimin kollarına Bu gönül dayanmaz bu kadar acıya Esme deli rüzgar yaramı dağlama Gelme deli, gelme deli rüzgar sevdamın misali Beni benden alma yine divane etme beni
  4. Hadise Rüzgarları esmeye devam ediyor düm tek tek

Hadise Rüzgarları esmeye devam ediyor düm tek tek

erovizyon şarkısına klip çeken hadise düm tek tek ile sahneleri sallıyor bizde başarılar diliyoruz kendisine..... 'İDDİALI KONUŞMUYORUM AMA...' TÜRKİYE'Yİ MAYIS AYINDA MOSKOVA'DA YAPILACAK 54.EROVİZYON ŞARKI YARIŞMASI'NDA TEMSİL EDECEK OLAN HADİSE, TANITIM KONSERLERİ DİZİSİ ÇERÇEVESİNDE DÜN AKŞAM AMSTERDAM'DA BİR KONSER VERDİ... Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan...
  5. Muhteşem Yüzyıl Fırtınası Aksesuarlarıyla Esmeye Devam Ediyor!

Muhteşem Yüzyıl Fırtınası Aksesuarlarıyla Esmeye Devam Ediyor!

muhteşem yüzyıl, aksesuarları, bakır rengi peruk, el aynaları, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisi fırtınası ,dizi tatile girmesine rağman esmeye devam ediyor.Takılarından sonra şimdi moda bakır rengi perukları ve el aynaları! Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda, Hürrem Sultan'ın bakır rengi peruklarını vatandaşlardan gelen talepler üzerine satmaya...

Sayfayı Paylaş