gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Pembe Ve Yeşilin Muhteşem Uyumu!!!

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Pembe Ve Yeşil Pembe Ve Yeşilin Uyumu Pembe Ve Yeşilin Kombini

Sizlerde benim gibi pembe severlerdenseniz ve yanına yakışan tatlı bir renk arıyorsanız yeşil bunun için iyi secim olabilir... Tam insanın içini acan ve keyif veren kombineler....Buradan da yardım alabilirsiniz hangi renkler uyumlu hangileri birbirine en çok yakışıyor....

2 renkten muhteşem kombin: Pembe&yeşil

Bu 2 renk hem evinizi hem de ruhunuzu keyiflendirecek.

Baharın geldiğine artık inandığımız şu günlerde insanlar giyimlerinde, ruh hallerinde veya evlerinde değişikliklik istiyor. Giyim ve ruh hallerini bilemiyoruz fakat dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz 2 renk var ki hem ruhunuzu hem de evinizi neşelendirecek; yeşil ve pembe.

Son düzenleme: 18 Mayıs 2012
    tesadüf bunu beğendi.
Pembe Ve Yeşilin Muhteşem Uyumu!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ışık ile suyun muhteşem uyumu...

ışık ile suyun muhteşem uyumu...

Arkadaşlar gerçekten mukemmel büyüleyici manzaralar ışık ile suyun birleştiği an ben resmen büyülendim umarım sizde beğenirsiniz...
  2. Dekorastonda Pembe Uyumu

Dekorastonda Pembe Uyumu

Dekorasyonda pembe modası Pembe ev dekorasyonu Pembenin açığını, koyusunu yani her tonunu çok severim. Evlenmeden önceki odamda pembe tonlarında. Tam bir pamuk şekeri görüntüsü var odamın. bu ev dekorasyonlarınıda çok beğendim. Allah kısmet ederde bir kızım olursa çocuk odasını pespembe yapmak istiyorum. Buyrun meleklerim pembe dekorasyon örnekleri;
  3. Pembe - turkuaz uyumu

Pembe - turkuaz uyumu

Pembe turkuaz dekorasyon Genç odası dekorasyonu Biraz kalsik bir genç odası dekorasyonu olmuş. Beni çok boğdu. Ben olsam bu kadar şatafatlı bir dekorasyon seçmezdim. Pembe ve turkuazı birlikte kullanmazdım. Turkuaza en çok beyaz yakışıyor bence. Belki siz bu pembe turkuaz ile dekore edilmiş genç odasını beğenirsiniz meleklerim.
  4. Oturma odasında pembe ve yeşil hoş olmuş

Oturma odasında pembe ve yeşil hoş olmuş

Pembe oturma odası dekorasyonu Pembe ve yeşil uyumu Evimi dekore ederken hiç pembe ton kullanmadım ama bu pembe salon dekorasyonu örneğini görünce çok hoşuma gitti. Yeşil ve pembenin uyumunu ise çok beğendim.
  5. Turkuaz ile kremin muhteşem uyumu

Turkuaz ile kremin muhteşem uyumu

turkuaz salon dekorasyonu turkuaz krem dekorasyon Bu sene turkuaz rengi oldukça mda. Bu turkuaz krem salon dekorasyonu da oldukça modern bir görünüm oluşturmuş. Puf, berjer koltuklar ve kırlentlerle yakalanan ambiyans oldukça göze hitap ediyor.

Sayfayı Paylaş