gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Pencerelerde ışıkla sihirli dans

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 1923’ten beri Türkiye’de tül ve perde modasına yön veren Broderi Narin, organza ve satenin müthiş uyumu ile özel bir koleksiyon yarattı. ‘Organza Negro’ Koleksiyonu canlı renk armonisi içerisinde özel dokusu ile gün ışığından maksimum düzeyde yararlanmayı sağlıyor. Broderi Narin’in çok özel bir dokuma ile oluşturduğu ‘Organza Negro’ grubu, organza zemin üzerine atılan canlı renklerdeki saten bantlar ile son derece neşeli bir konsept ve kullanıldığı ortamda modern bir ambiyans oluşturuyor. Ayrıca ürün, dokuma özelliği sayesinde pencereye asıldığında sanki tül yokmuş gibi evin dışının rahatça görünmesini ve gün ışığından maksimum düzeyde yararlanılmasını sağlıyor.

Başlangıçta sadece siyah organza zemin kullanımından yola çıkılarak oluşturulan Organza Negro grubu, sonrasında farklı renk organze zeminlerde uygulanan rengarenk saten atkılar ile farklı bir konsept yaratıyor.

Organza Negro grubu ürünler, Broderi Narin’in İstanbul Mahmutbey’deki fabrika satış mağazasında ve tüm satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor. Broderi Narin, 250’den fazla bayi ve satış noktasıyla, 80 yılı aşan birikimiyle, dikişten, montaja ve evdeki son ütüye kadar her aşamada, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış içinde hizmet veriyor.

Pencerelerde ışıkla sihirli dans konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ay Işığında Dans

Ay Işığında Dans

ay ışığında dans Bir yerlerde varsın biliyorum Birgün ellerim dokunacak Yüreğim kafesinden çıkarak Karışacak çağlayanlara Biliyorum sen ve ben Aynı düşün içindeyiz. Sen beni ben seni arıyoruz. Kelebeklere baktığında Senin de gözlerin doluyor Düşündükçe, Güzelliklerini ve kısacık ömürlerini Dün gece yine aynı düşü paylaştık Atlayıp bir gemiye dünyayı dolaştık sevgili Yunusların çığlıklarıydı...
  2. Dans

Dans

kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; EEğlence, Oyun.)Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir...
  3. AhŞap Pencereler

AhŞap Pencereler

AHŞAP PENCERELER Ahşap pencereler ahşabın olumlu özellikleri nedeni ile asırlardır kullanılmış bugünde aynı kullanım değerini koruya gelmiştir. Ahşap pencere iyi korunursa hava etkileri ile değişmez. Yağmura, güneşe, havadaki çeşitli gazlara, soğuk ve sıcağa dayanıklıdır. Hafiftir, gereği kadar serttir, işleme tekniği açısından uygundur, her biçime uyar, her isteği yerine getirebilir. Ahşap...
  4. pencerem oyunu

pencerem oyunu

Odamda küçük bir pencere var (İki el yan yana açılıp, kapatılır.) Kolunu çevirip açarım (Açma hareketi yapılır.) Penceremden başımı uzatıp (Baş hafifçe öne uzatılır.) Sağa sola bakarım. (Baş sağa, sola hareket ettirilir.) Penceremin önünde temiz hava alırım. (Kollar yana açılıp nefes alınarak ciğerler şişirilir.) Akşam olunca kapatır, (Kapatma hareketi yapılır.) Yatağıma yatarım. (Uyuma...

Sayfayı Paylaş