gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

pencerem oyunu

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Odamda küçük bir pencere var (İki el yan yana açılıp, kapatılır.) Kolunu çevirip açarım (Açma hareketi yapılır.)

Penceremden başımı uzatıp (Baş hafifçe öne uzatılır.)

Sağa sola bakarım. (Baş sağa, sola hareket ettirilir.)

Penceremin önünde temiz hava alırım. (Kollar yana açılıp nefes alınarak ciğerler şişirilir.)

Akşam olunca kapatır, (Kapatma hareketi yapılır.)

Yatağıma yatarım. (Uyuma hareketi yapılır.)

pencerem oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abidin - Penceremde Yağmurlar

Abidin - Penceremde Yağmurlar

şen beni hayallere bıraktin gittin imkansız benim sensiz hiçbir hayalım yokkı sen beni gecelere bıraktin gittin insafsız sensiz gecelerde yatılmıyorkı yine küllükte sönmüş sigaram penceremde yağmurlar ağlıyor ikimize başımda sevda bulutları penceremde yağmurlar ağlıyor sevgimize içimde vuslat umutları sen beni böyle bırakamazsın böylesi bize yakışmıyor bende haksızım ama sende...
  2. Penceremin Altında Zerdali Dalımısın

Penceremin Altında Zerdali Dalımısın

benden sevdalımısın benden sevdalımısın filmi izle filmini izle filmi Penceremin altında da a beyim Zerdali dalı mısın? Düşkün düşkün duruyonda a beyim Benden sevdalımısın? Hep kara leylide bakışır aman Kaşları gözlere yakışır aman. Penceremin altında da a beyim Kitap açmış okuyor. Perçemine yağ sürmüşte a beyim Yel estikce kokuyor. Hep kara leylide bakışır aman Kaşları...
  3. AhŞap Pencereler

AhŞap Pencereler

AHŞAP PENCERELER Ahşap pencereler ahşabın olumlu özellikleri nedeni ile asırlardır kullanılmış bugünde aynı kullanım değerini koruya gelmiştir. Ahşap pencere iyi korunursa hava etkileri ile değişmez. Yağmura, güneşe, havadaki çeşitli gazlara, soğuk ve sıcağa dayanıklıdır. Hafiftir, gereği kadar serttir, işleme tekniği açısından uygundur, her biçime uyar, her isteği yerine getirebilir. Ahşap...

Sayfayı Paylaş