Pendik Bölge Hastahanesini Tavsiye Etmiyorum Kızlar

Dantelli_Peri

Yeni Üye
Üye
Pendik Bölge Hastahanesini Tavsiye Etmiyorum Kızlar
Arkadaşlar Pendik Bölge Hastahanesinde Doğum Yapan Var mı? Yada Düşünen varsa asla ve asla tavsiye etmiyorum ve sırf bu konu için bu siteye üye oldum.Bizim başımız yandı sizin yanmasın:(((

Madem hastaneyi tavsiye etmiyorsunuz o zaman konu başlığınızı değiştirelim. GEçmiş olsun.

bende kesinlikle tavsiye etmiyorum...pendik bölge hastanesinde doğum yaptım yapmaz olaydım.
doktorum oya baran'dı.oya baran işinde iyi olmasına iyide hiç ilgili biri diil.
özel sigortam vardı ona rağmen aradık hastaneyi hem eşim hem ben sezeryanla doğumun fiyatını
öğrenmek için 900 tl dediler özel sigortam olduğu için %20 sini biz ödüyoruz gerisini sigorta ödüyor.
bizde iyi dedik heralde 200 lira falan öderiz.doğumun olacağı gün ilk defa doğum yapcam
heyecan korku sevinç herbişey var annemle eşimdede tabi. gittik bizi muhasebeye aldılar
kartımı nüfüs cüzdanımı falan aldılar sonra direkt odaya çıkardılar hiç bi bilgi yok konuşma yok
bizde hiç bişi sormadık aklımızamı geldi o heyecandan...tahliller falan yapıldı haydi doğuma.annemler bebeği
gösterecekleri yere gitmişlerdi bebek doğduktan sonra onlara hiç bi bilgi vermemişler camıda açmamışlar
annem ameliyathanenin ziline basmış sormuş sizin bebeğiniz ağlamadı küveze koyduk demiş hemşire annemler yıkılmış
tabi sonra biri gelmiş ona tekrar sormuşlar oda öyle bişi yok demiş yani ne benle ilgili nede bebekle ilgili
hiç bi bilgi verilmemiş.doğuma girdim çıktım
yatırdılar yatağa karnıma bastırdılar baya sonra hemşire geldi sondayı çıkardı temizliğimi yaptı ilk ve son.üstümü
bile giydirmediler kendim giydim arkadaşım geldi sen hala böyle niye duruyosun ameliyat önlüğüyle dedi
değiştirmedilermi dedi hayır dedim meğer onların değiştirmesi lazımmış.
baya sonra biri daha geldi kalkman lazım dedi annemle kolumdan tuttular ben nefes alamadım bana diyo aşağı bakma
yukarı bak,dedim benim midem bulanmıyoki karnım aşağı baskı yaptıkça nefes alamadım.oturdum yürüyemedim oda
bıraktı gitti dahada yürütmeye gelmedi kendim kalktım tuvalete gittim yürüdüm kimse ilgilenmedi tuvalet kağıdı
bitti 3 kere gittim söyledim kaç saat sonra getirdi temizlikçi.yattığım yatağın ne çarşafı değişti ne yastık kılıfı
yastık kılıfımda yırtıktı üstelik geçmiş olsuna gelenlerden utandım bilseydim nevresimimi kendim götürürdüm.
bi gece kaldım bi hesap geldi 3bin 750tl dedim ne yaptılarda bu kadar hesap çıkardılar medikal parkta bile 3bin lira
doğum herşey dahil.kalktım başka hastalara sorcaktım ne kadara anlaştınız diye hemşire geldi başka hastalarla
konuşmak yasak dedi dedim sizin gibi hastanenin ben ...... parayı aldınız tabi dedim işiniz bitti.çıkarken kendim
çıktım kimse refakat etmedi doktor geldi kapıdan baktı nasılsın dedi iyiyim dedim gitti.size tavsiyem sakın ama
sakın pendik bölge hastanesinde doğum yapmayın.kazıklanırsınız üstelik verdiğiniz paraya değecek hiç bişi yapmazlar.

tüh ya gecmıs olsun canım ee pekı sen nasılsın sımdı en guzelı devlet yaa ben devlette dogurdum cok guzeldı temızdıde hastane cok onelmlı yaa bıde orası koskoca ıstanbul yazık ya gecmıs olsun tekrar

saol cnm.şimdi iyiyim çok şükür gün geçtikçe hamile arkadaşlarım doğum yapan arkadaşlarım oldukça nasıl kazıklandığımı daha çok anlıyorum etrafımdaki herkes pendik bölge hastanesinden şikayetçi hep fazla para çıkardığını söylüyorlar.dahada tövbe gitmem ...

Tüm bölge hastaneleri için böyle düşünmek yanlış fakat arkadaşımızın söyledikleri doğru. Pendikte oturuyorum ve pendik bölgeye iki kez gitmişliğim var hem haklarını bildiğin halde seni kazıklama arzusu yanında hasta olmasanda zoraki (sigortan yoksa hele) test, kan vs. yapma arzularını anlamış değilim. Kayıt için bir ücret aldıkları gibi ayrıca her testi ücrete tabii tutuyorlar ve hiç ilgilenme yok.

Geri