gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Penguen´in buhaftaki kapagi

Konu, 'Karikatürler' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Penguen dergisni Türkiyeye gelince kesinlikle alip begenerek okuyan birisiyim, ne yazik ki bizim kaldigimiz sehirde bulamiyorum ve zaman buldukca internet sitelerinde takip etmeye calisiyorum.... Bu haftaki dergi kapagi yine cogu zaman oldugu gibi siyasi olmus ama ben cok begendim ve sizlerle paylasmak istedim...

Tayyip: açeydim gollamı sarıleydim baygalıma getme bay'KAL' deyeydim. Yapamadımmmmm!

2. lavinya07

lavinya07 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    güzel benzetme olmuş ama başbakan sevinmiştir bile baykalın gidişine :D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D güzel olmuş... :D bende lise yıllarında cok beğenerek alırdım bu dergiyi :D sınıfcahayranıydık :D ama suan vakit bile olmuyorrrr bazı şeylere...

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha çok güzel olmuş cuk oturmış :)

Penguen´in buhaftaki kapagi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. penguenler

penguenler

penguenli lif örneği hiç görülmemiş lif örnekleri penguenli modelleri modeli penguen örnekleri Antartika 'da uzun kutup gecesi, gunesin ufuktan yukselmesiyle biter ve alti ay surecek gunduz baslar. * Cok gecmeden smokinlerini giymis penguen suruleri, kisa bacaklari uzerinde hoplayarak ilerlemeye baslar. Onlerinde yurumeleri gereken yuzlerce kilometre buzlu yol vardir. * Ve onlar 1...
  2. Örgü Penguen

Örgü Penguen

penguen örgü penguen penguenli
  3. Penguen ifadeleri

Penguen ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Penguenlerin öyküsü

Penguenlerin öyküsü

-Münzeviye ithaf olunur :minik: * Antartika 'da uzun kutup gecesi gunesin ufuktan yukselmesiyle biter ve alti ay surecek gunduz baslar. * Cok gecmeden smokinlerini giymis penguen suruleri , kisa bacaklari uzerinde hoplayarak ilerlemeye baslar. Onlerinde yurumeleri gereken yuzlerce kilometre buzlu yol vardir. * Ve onlar 1 adimda yalnizca 10 cm ilerleyebilir. * Ama dakikada 120 adim...

Sayfayı Paylaş