gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Penguen Karikatürleri ve Kapakları(1-2 ADET 16+ VAR)

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

penguen karikatürleri penguen karikatür karikatürler karikatürler oku

[​IMG][​IMG]

Penguen Karikatürleri ve Kapakları(1-2 ADET 16+ VAR) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1. ve 2. Meşrutiyet Dönemleri

1. ve 2. Meşrutiyet Dönemleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

Adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim ??? Çok istiyoruz ve yumurtlamam her ay olmuyormuş ne zaman olacağı belli değil :( böyle durumda olupta hamile kalabilen var mı ???
  3. 1 ayda 2 defa adet olunurmu?

1 ayda 2 defa adet olunurmu?

1 ayda iki kez adet olmak normalmi,1 ayda iki defa adet olan varmı,1 ayda iki defa adet olmak menepoz belirtisimi,1 ayda iki defa neden adet olunur,adet düzensizlikleri hakkında bilgiler Stres, üzüntü, hormonal nedenlerden ötürü 1 ay içerisinde 2 defa adet görülebilir.Bir adetin başlangıcından diğer adetin başlangıcına kadar geçen süre (1 siklus) 21-35 gün arasında olmalıdır. Kanama süresi...
  4. 1 ayda 2 defa adet olma nedenleri

1 ayda 2 defa adet olma nedenleri

sık adet görme nedir,sık adet görme sebepleri,sık adet görme hastalık belirtisimi,adet düzensizlikleri,adet kanaması hakkında bilgiler Sık adet (regl) görme (polimenore) adetlerin başlangıç günleri arasının 21 günden daha kısa olmasıdır. Burada bahsedilen süre bir adetin bitiminden diğer adetin başlamasına kadar "temiz kalınan" süre değildir, bir adetin ilk gününden bir sonraki...
  5. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı

Sayfayı Paylaş