gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Penne Arrabiata Nasıl Pişirilir ?

Konu, 'Makarnalar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Penne Arrabiata Tarifi Resimli Penne Arrabiata Tarifi

Özellikle çocuklar başta olmak üzere makarna sevmeyen pek azdır herhalde melekler :) Çeşit çeşit soslarla lezzetlenen makarna mtariflerinden Penne Arrabita nasıl yapılır öğrenmek için hemen tarifimize geçiyoruz :Tik:

MALZEMELER
    1 paket penne makarna
    1 yemek kaşığı zeytinyağ
    1 yemek kaşığı tereyağ
    3 yemek kaşığı rendelenmiş parmesan peyniri
    3 diş sarmısak
    2 kutu doğranmış domates
    1 yemek kaşığı domates püresi
    1 tatlı kaşığı pul biber veya kurutulmuş kırmızı biber
    1 çay kaşığı fesleğen
    Karabiber
    Tuz

HAZIRLANIŞI
    Küçük bir tavaya dövülmüş sarmısak, zeytinyağ, margarin, doğranmış domates ve domates püresini koyup karıştırın. Pul biber, karabiber, tuz, 2 bardak su ve parmesan peynirini koyup 20 dakika pişirerek sosu hazırlayın.
    Makarnayı kaynayan bol tuzlu suda 8-10 dakika haşlayıp süzün. Sosu makarnaya ekleyip 3 dakika karıştırın. Fesleğen ve parmesan peyniriyle süsleyin. Sıcak servis yapmalısınız.

Penne Arrabiata Nasıl Pişirilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Penne Arrabiata Tarifi Resimli

Penne Arrabiata Tarifi Resimli

Penne Arrabiata Tarifi Resimli Selam hanımlar sizden Penne Arrabiata Tarifi bekliyorum inş biliyorsunuzdur :)
  2. Resimli Penne Arrabiata yapılışı

Resimli Penne Arrabiata yapılışı

Penne Arrabiata Tarifi Resimli Penne Arrabiata Tarifi Sizi bilmem ama ben az önce misafirimizin sorusu üzerine öğrendim böyle bir yemeği Melek'lerim. Bildiğiniz makarna ama bir kaç farklılığı var ismide çok garip değil mi :D Ee öğrenmişkende benim gibi bilmeyenler için tarifinide paylaşmak istedim :) MALZEMELER 1 paket penne makarna 1 yemek kaşığı zeytinyağ 1 yemek kaşığı tereyağ 3 yemek...
  3. papağan balığı nasıl pişirilir

papağan balığı nasıl pişirilir

papağan balığı nasıl pişirilir merhaba kızlar sizden acil yardım bekliyorum bu papağan balığı nasıl pişirilir
  4. Mangalda Et Nasıl Pişirilir?

Mangalda Et Nasıl Pişirilir?

Mangalda Et Nasıl Pişirilir? Selam arkadaşlar sizden mangalda et pişimi hakkında püf noktalar rica ediyorum lezzetini arttırmak için.
  5. Kurban eti nasıl pişirilir ?

Kurban eti nasıl pişirilir ?

kurban eti nasıl pişirilmeli,kurban eti nasıl pişirilir,kurban eti nasıl yapılır, kurban eti nasıl pişirilmelidir,kurban eti nasıl pişirilir hakkında bilgiler Kurban Bayramı’nda kesilen kurbandan misafire ikram etmek bir gelenektir. Ancak bu ikramın, ev sahibini mahcup etmeyecek kadar lezzetli olması önemlidir. Et pişirmek kolay gibi görünse de etin lezzeti ve besin değeri pişirme...

Sayfayı Paylaş