gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Penthouse'da aşk kokusu var

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kenan Doğulu Konser Vermek İçin Geçtiğimiz Haftasonu Çeşme'deydi.
    Kenan Doğulu KONSER VERMEK İÇİN GEÇTİĞİMİZ HAFTASONU ÇEŞME'DEYDİ.
    Ünlü popçu gelirken de yanında 'Hepsi' grubundan Cemre'yi getirdi. Basında çıkan 'Aşk yaşıyorlar' haberlerini inkar eden ikili, böylece sobelenmiş oldu. Sheraton Oteli'nin havuzlu penthouse odalarına yerleşen ikilinin, konser saatine kadar odadan çıkmadığı iddia edildi. Günlüğü 4 bin euro olan dairelerde 1 Ağustos'ta Tarkan kalacak.

haberler.com

Penthouse'da aşk kokusu var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Var Mı Aşk?

Aşk Var Mı Aşk?

Ona aşıktım, gerçekten. Ama ne zaman bitti, nasıl bitti bilemedim. Ama bittiğini bildim. Şu yanımda yatan adam ne zaman benim için bir fazlalık olmuştu, ne zaman yellenmesi gözüme (daha doğrusu kulağıma) batar olmuştu? Ne zaman "aman gene geldi" demeye başlamıştım.Aşk bitmişti. En zor şey ölen aşkın cenazesini kaldırmaktır.Kimse ilk söyleyen olmak istemez. Kimse ileride olacakların...
  2. Feromon (Aşk Kokusu)

Feromon (Aşk Kokusu)

İlişkiler Feromon adı verilen moleküller tarafından tayin ediliyor. Aşkı bile kontrol eden bu zerrecikler, burnu uyararak beyne sinyal gönderilmesini sağlıyor. Karşı cinsi uyarmak, feromonlarla mümkün. Telepati meğer feromondan ibaretmiş... Feromon zerrecikleri burun içinde bulunan VNO merkezini uyararak uyarının cinsine göre beynin gerekli bölgelerine sinyal gönderilmesini sağlıyor Bilim-...
  3. Havada aşk kokusu var!

Havada aşk kokusu var!

İŞ HAYATINDA DURGUN GÜNLER GEÇİREN SERAY SEVER VE ASUMAN KRAUSE, AKILLARI KARIŞTIRDI! ASUMAN OYUNCU ÖNDER AÇIKBAŞ'LA; SERAY, EMRE BEKİR'LE GÖRÜLDÜ. Mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapan Asuman Krause ve sunucu Seray Sever, uzun süredir kalbini aşka kapamıştı. İş hayatında yoğun günleri atlatan iki güzel, şu sıralar aşk hayatında hareketli günler yaşamaya başladı. Adı geçtiğimiz haftalarda...
  4. havada aşk kokusu var

havada aşk kokusu var

hemen hepimiz hayatımızın belli dönemlerinde aşık olmuşuzdur belki bir çocukluk aşkı belkide bir hayat arkadası yaşam böyle devam ediyor sevip sevilmeden bir seyleri paylasmadan ne anlamı var degil mi?

Sayfayı Paylaş