gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Penti 2011 Kilotlu çoraplar

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

külotlu çorap modelleri Hepsinden alasım geldi :) renk renk desen desen pentiye bayılıyorum..

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ya bunlarda üzerinde notalar olan var hala bulamadım hiçbir mağazada reklamında vardı ama ben ona bayıldımmmm :( bunlarda cok güzeller canım emegine saglıkk

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Penti 2011 Kilotlu çoraplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler içinde kilotlu çorap varmış...

Erkekler içinde kilotlu çorap varmış...

Erkekler İçin Külotlu Çorap Erkekler arasında son moda bu; Amerika ve Avrupa'da külotlu çorap satışlarında patlama yaşanıyor. Herkesi şaşırtan ise bu alıcıların çoğunun erkek, çorapların da 'erkek külotlu çorabı' olması!. RAHAT VE ŞIK Sadece erkekler için külotlu çorap üreten Legwear4men.com sitesi, talebi karşılamakta güçlük çekiyor. Luxelegwear.com'un satışlarının yüzde 80'ini de...
  2. Desenli kilotlu çoraplar..

Desenli kilotlu çoraplar..

kilotlu çoraplar külotlu çorap forum kilotluçoraplar külotlu çoraplar forum çorap forumları
  3. erkeklerde parizyen kilotlu çorap modası

erkeklerde parizyen kilotlu çorap modası

parizyen çorap modelleri bence çok iğrenç yaa :D:D erkek dediğin hiç zarif olurmu be :D:D tamam bakımlı erkek iyi hoşda bu kadarıda :D:D Kozmetik dünyası çoktan onlara kapılarını açtı. Önce göz kalemi, sonra rimel, en sonunda da gözaltı kapatıcısıyla bakımlı erkeğin kalbini çalan ürünlere, şimdi bir yenisi eklendi. Ancak bu yenilik bu defa modada kendini gösteriyor. Renk renk külotlu...
  4. kilotlu çorabı çekince:)

kilotlu çorabı çekince:)

külotlu çorap lise lise çorapları çorap çorabı külotlu Arkadaşlarla tuvalete gitmiştik tenefüs arasıydı. her zaman aynada kendime bakmadan çıkmam ama o gün aynanın önü kalabalıktı ve ben kendime boydan bakmadan forladım dışarı , erkek öğrenciler gülmeye başladılar arkamdan, sonra arkadaşım eyvah eteğin kilotlu çorabının içinde kalmış değince iş işten gçmişti artık okulun yarısı o gün konuşacak...
  5. Penti külotlu çorap

Penti külotlu çorap

penti çorap külotlu çorap penti kilotlu külotlu Meleklerim bu yılki penti kilotlu çorapları çok şık ve çok güzel, yeni trend pentiler birbiriden farklı ve zengin desenleri ile göz dolduruyor.

Sayfayı Paylaş