gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Penti den kız çocukları için çoraplar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

penti çocuk çorapları kız çorabı penti okul çorabı kız corapları okul çorapları Kızınızında modaya uymaya hakkı var değil mi annesi:D
    Bizler nasıl modayı takip ediyorsak onlarında valla bizden kalır yanı yok şu devirde hele ki.D çok süslü püslü kız çocukları hey Allahım şu süslü cadılara bayılıyorum:D

Mini mini eteklerinin elbiselerinin altına giyecekleri çorap modelleri verecem şimdi sizlere hadi bakalım kızlarınıza bir süpriz yapın ve sizlerde bu çoraplardan alıp kızları sevindirin niyee çünkü moda diye:D

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hepsi çok güzel yalnız en üstün ortasındaki çok daha gzl

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şey böyle ayıp olmassa hanipopo kısmı nasıl çünkü ben rahat edemiyorum bugün göstere bilirmisin

Penti den kız çocukları için çoraplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Penti 2011 Kilotlu çoraplar

Penti 2011 Kilotlu çoraplar

külotlu çorap modelleri Hepsinden alasım geldi (: renk renk desen desen pentiye bayılıyorum..
  2. Genç Kızlar İçin Çorap Modeli

Genç Kızlar İçin Çorap Modeli

çoraplı kız coraplı kızlar genç kız çorapları Özellikle genç kızlar tarafından çok beğenilen ve tutulan uzun çorap örneklerinden sizlere oldukça değişik ve beğeneceğinize inandığım çorap modelini yapılışıyla birlikte sizlere sunuyoruz.Hadi bakalım hanımlar kolay gelsin :) Yapılışı:Örgüye 5 şiş ile çorabın konç kısmından (ağız kısmı) 72 iimek başlanır. 72 ilmek 4 şişe 18′er olarak bölünür. 5....
  3. Penti külotlu çorap

Penti külotlu çorap

penti çorap külotlu çorap penti kilotlu külotlu Meleklerim bu yılki penti kilotlu çorapları çok şık ve çok güzel, yeni trend pentiler birbiriden farklı ve zengin desenleri ile göz dolduruyor.

Sayfayı Paylaş