gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pentini göster!!!

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pentini göster Pentini göster sloganıyla birlikte Hadise ile yola çıkan penti 2010 yılında oldukça iddialı modelleriyle mağazalarda yerini aldı bile.
    Her giyimin altına giyilebilecek model renk ve desenlerden oluşan koleksiyonu Hadise tanıtmakta.

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    tam bi tül çorap aşığı olarak söylüyorum penti bu yıl harikalar yaratmış

3. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben pek kullanmam ama gerçekten güzel modeller var

Pentini göster!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevginizi gösterin

Sevginizi gösterin

Sevginizi gösterin Her çocuk belirli dönemlerde doğru olmasa da “annem ve babam beni sevmiyor” düşüncesine kapı İlgili Bağlantılar ılır. Çocuğunuza sevginizi göstermekten kaçınmayın. Unutmayın ki sevgi ortamında büyüyen bir çocuk hayatı boyunca çok sağlıklı ve başarılı bir birey olur. İşte size sevgiyi göstermenin 5 ana kuralı: Onay sözleri: Çocukları eğitirken...
  2. Çocuklarınıza Saygı Gösterin

Çocuklarınıza Saygı Gösterin

1. Çocuğunuza herhangi bir isim takmaktan kaçının. Çocuklarınızı yetersizlik ifade eden sıfatlarla veya saygısızlık ifade eden herhangi bir aşağılamayla çağırmayın. Suçlama yerine çözüme odaklanın. 2. Yapılan işi yapandan ayırın. İslam ahlakında yer aldığı şekliyle, kişiye değil yapılan kötü işe buğz edin. Çocuğunuzu seversiniz ama, duvara resim yapmasından hoşlanmazsınız. 3. Hataların...
  3. Çocuklarınıza GÖSTERİN!!!!!

Çocuklarınıza GÖSTERİN!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sevginizi Gösterin!

Sevginizi Gösterin!

Her çocuk belirli dönemlerde doğru olmasa da "annem ve babam beni sevmiyor" düşüncesine kapılır. Çocuğunuza sevginizi göstermekten kaçınmayın. Unutmayın ki sevgi ortamında büyüyen bir çocuk hayatı boyunca çok sağlıklı ve başarılı bir birey olur. İşte size sevgiyi göstermenin 5 ana kuralı: Onay sözleri: Çocukları eğitirken başarısızlıkları eleştirme eğilimi hakimdir. Bu...
  5. Çocuklardaki tiklere anlayış gösterin

Çocuklardaki tiklere anlayış gösterin

cocuklarda göz tiki çocuklarda koklama el koklamak ayak koklama hastalığı el hastalığı Ailelerin ya da öğretmenlerin cezalandırma, utandırma gibi yollara başvurmaları; çocuklarda tik olarak adlandırılan istem dışı hareketlerin şiddetlenmesine hatta ilerde tedavisi zorlaşan durumlara neden olur. Tikler, çocuk ve gencin benlik saygısında, aile yaşantısında, sosyalleşmesinde, okul ya da iş...

Sayfayı Paylaş