gebe
  1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

Pepe Botella gelinlik modelleri 2012

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Pepe Botella, 2012 koleksiyonu ile karşımıza çıkarken, bu koleksiyon içerisinde yer alan ürünlere hayran kalmamak elde değil. Birbirinden güzel tasarımlar ile ortaya çıkartılan Pepe Botella gelinlikler, rahat yapıları ve hoş görünümleri ile evlenecek olan arkadaşlarımızı fazlasıyla etkileyecektir. Sonuç olarak Pepe Botella gelinlik modelleri, ihtişamlı görünümleri ile sizleri büyüleyecek diye düşünüyorum meleklerim... [​IMG]

ASİMELEK ve asiruki bunu beğendi.
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    çok hoş ve zarif bir gelinlik tşklerrr

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy çok güzeller yaaa:hıms: yeniden gelinlik giyesim geldii hahaha

Pepe Botella gelinlik modelleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 tesettür gelinlik modelleri

2012 tesettür gelinlik modelleri

türbanlı gelinlik modelleri 2012 tesettür gelinlik modelleri 2012 tesettürlü tesettürlü tesettür 2012 tesettür gelinlikler, tesettür gelinlik, tesettürde moda, kapalı gelinlikler, şık zarif gelinlikler aradığınız herşey burda melekler.. her kadının hayali gelinlikler herkesin zevkine göre sizler için seçtim melleklerim.
  2. kabarık 2012 model gelinlikler

kabarık 2012 model gelinlikler

Önümüzde ki yaz evleneceğim, bana önümüzde ki senenin şöyle kabarık gelinlik modellerinden örnekler verebilir misiniz acabaa??
  3. Marchesa Gelinlik Modelleri 2012

Marchesa Gelinlik Modelleri 2012

2012 yılında evlenecek iseniz kızlar sizler için daha önceden bu markayı dünyaca ünlü bütün kadınların kullandığından bahsetmiştim ve bir konu açarak, Marchesa Giyen Ünlü Kadınlar başlığında bu modelleri tek tek sizlere sunmuştum. Sadece gelinliklerle değil, tüm giysi modelleri ile dünyaca tanınan marka Marchesa.. Şimdi sizlere bu markanın gelinlik modellerini veriyorum. Marchesa Gelinlik...
  4. Yaz Gelinlik Modelleri 2012

Yaz Gelinlik Modelleri 2012

Gelinlik Modelleri Yaz Gelinlik Modelleri 2012 2012 yaz mevsimi gelinleri için, bu sayfamızda 2012 düğün modasından seçtiğimiz en şık, sade ve zarif yaz gelinlik modellerini, görücüye çıkartıyoruz Melek'lerim. Her zevke ve her vücut tipine uygun bu gelinlikler, eminiz ki çok hoşunuza gidecek.

Sayfayı Paylaş