gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pepe tuvalet şarkısının sözlerini yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oğlum tam bir pepe hastası.Onu izlemediğimiz gğn yok. DVDye çektirdim, sürekli izliyor.Ben de tuvalet şarkısının sözlerini istiyorum sizden söylemem hoşuna gidiyor :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çişimiz Tuvalette Kakamız Tuvalette
    Artık Kimse Yapmıycak
    Poposundaki Beze

Bezleri Attık
    Kilotlar Giydik
    Artık Hepimizde
    Tuvaleti Öğrendik

*LAVİNNYA*, SadmiN ve MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha ay artık benim minişler sayesinde hepsini ezberledik telefonlarımıza bile pepe yükledik en zor anlarda sağolsun pepe imdadımıza yetişiyor özellikle oğluşum Ömerim çok düşkün dilinden pepeyi düşürmüyor:D

TİTAN bunu beğendi.
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Benim Ömer Sıpagettim, cep telefonumdan Youtube'ye girildiğini biliyor daha iki yaşında olmasına karşı. Artı yanıma gelip ağlıyor dtelefonu gösterere babba Peppe diyor :) Sahtekar pepe haricinde de herşeye bakıyor. :)

*LAVİNNYA*, MaWiM ve TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :oppucuk: Küçük çocuk olmayınca etrafımda hiç haberim yok valla, sadece adını biliyorum pepenin, yalnız sözlere bayıldım :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    AaAaAa ne büyük bir kayıp hahaha ama hakkaten şarkıları çok güzel ve eğitici. Bak hüdayda bile oynuyor pepe tavsiye ederim:):)

babababababam benim güçlü kocaman babam hahaha bak titanım adminim pepe şarkı sözlerini açabiliriz dimi büyükler bile merak ediyor şarkıları:D:D

7. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    benimde yiğenimm tam bir pepe hastasıııı.....özellikle şarkı olarakta pepppeee pepppeee çok üzülüyoooorrrrhahahagülüyor sürekli pepe üzüldükçe

8. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    benım oğlanda bıara pepee renk arıyoduya onu izliyodu ama bıkaç aydır ılemıyo okullu oldukya ondan sınırım hahaha.pepee sarı arıyor dıt dıt dıt dıtdıtdıt dıt hahaha

pepe tuvalet şarkısının sözlerini yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzel Yaz Geldi Şarkı Sözü

İzel Yaz Geldi Şarkı Sözü

İzel Yaz Geldi Şarkı Sözü de yazın İzel Yaz Geldi Şarkı Sözlerini konu olarak açın o şarkıyıda dinleyin emin olun ki bayılacaksınız çok güzel
  2. İzel Yaz Geldi Şarkısının Sözleri

İzel Yaz Geldi Şarkısının Sözleri

İzel Yaz Geldi sözleri İzel Yaz Geldi Şarkısının Sözleri Ünlü pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği Yaz Geldi parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) geçmiş günleri saymadım katil hangimiz saymadım sen sözünü tutamadın bende bir yürek var nasıl sağlam sana çoktan kapandı o dükkan fedaim olamadın hava güzel sokaklarda koşturmalı havam güzel birisini kandırmalı bir şekilde...
  3. Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri

Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri

Pepee çişimiz Tuvalete Sözleri Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri Bu şarkıyı yeğenim Şara'dan ilk duyduğum da onun kendi uydurması olduğunu düşünmüş ve dinlediğimde yeğenimin ne kadar zeki olduğunu düşünmüştüm :) Ta ki anneleri bana bu şarkının Pepee'nin tuvalet eğitimi için söylediği şarkı olduuğnu söyleyene kadar :D:D:D:D Elbette ki yeğenim Şara çok zeki ve çokta güzel ama bu şarkıda bir o kadar...
  4. Sıla Pardon Şarkı Sözü yazın

Sıla Pardon Şarkı Sözü yazın

Sıla Pardon Şarkı Sözü için yazıyorum bu msjı ben bu şarkıyı çok beğendim ve ezberlemek istiyorum lütfen sözlerini paylaşın.

Sayfayı Paylaş