gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pepee Ayşe Şule Bilgiç

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

pepee, çizgi film, trt, yaratıcısı, ayşe şule bilgiç, resimleri, haberleri burada arkadaşlar

Türk Çizgi Filmi olan ve TRT Çocuk'ta yer alan "Pepee"nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, işi büyütmüş Melek'lerim:) Hayırlı işler diliyor ve haberin detaylarına geçiyoruz:)

Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu kurucusu Bilgiç, “Körü körüne bu işe girdim. Herkes ‘Çizgi filmi nasıl yapacaksın, kim izleyecek?’ diye soruyordu. Ama Pepee, markalaşan bir Türk çizgi filmi ve karakteri oldu. Çok ilgi gördü. Biz de ikinci projemize başladık” diyor.

Pepee Ayşe Şule Bilgiç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Bilgiç - Alışamadım (akor)

Sibel Bilgiç - Alışamadım (akor)

alışamadım akor alışamadım bu son gidişine akor dayanamam bu son gidişine sibel bilgiç sensizliğe Dm Am Yoksun burda seni sordum dalgalara Dm Am Güneş battı seni vurdu gölgelere F Gm Am Bb C F Yazık cok yazık sensizlik yine kördüğüm oldum yine Dm Kahretsin Gm Am Bb C Am Seni sordum dalgalara martılara sandallara kahroldum Gm Am Sensizim Dm Gm Dayanamam ben bu son gidişine...
  2. Huzur Sokağı-Şule Yüksel Şenler

Huzur Sokağı-Şule Yüksel Şenler

huzur sokağı konusu Huzur sokağı bir roman klasiği… Satış rekorları kırmış her yaştan ve her kesimden onbinlerce insanımız tarafından aynı ilgi ve heyecanla okunan bir eser olarak haklı şöhret kazanmıştır. Birleşen yollar adıyla sinemaya da aktarılmış ve halkımızın büyük ilgi ve teveccühünü kazanmıştır. Huzur sokağı özlenen huzur için. her insanın hayatında bir kez olsun okuması...
  3. Şule ile Röportaj

Şule ile Röportaj

Merhaba sevgili meleklerim; Sizlerin belirlemiş olduğu gibi 7. haftanın ropörtaj konuğu Şule moderetörümüzdü.(laf aramızda ben çok istemiştim:oppucuk:) Flash flash flash...Şule'nin gönlünde yatan aslan varmı?:DKitap okumayı neden sevmiyor?M.M ile macerası nasıl başladı?M.M yönetimi hakkında neler söyledi?Moderatörlük onu nasıl etkiliyor? :DVeee daha bir çoğu, Şule'nin bomba gibi cevapları...
  4. Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri

Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri

Pepee çişimiz Tuvalete Sözleri Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri Bu şarkıyı yeğenim Şara'dan ilk duyduğum da onun kendi uydurması olduğunu düşünmüş ve dinlediğimde yeğenimin ne kadar zeki olduğunu düşünmüştüm :) Ta ki anneleri bana bu şarkının Pepee'nin tuvalet eğitimi için söylediği şarkı olduuğnu söyleyene kadar :D:D:D:D Elbette ki yeğenim Şara çok zeki ve çokta güzel ama bu şarkıda bir o kadar...
  5. Çocuklara Pepee Nevresim Takımları

Çocuklara Pepee Nevresim Takımları

pepee nevresim çocuk nevresim takımları pepee nevresim takımları Sevgili melekler, çocuklarımızın odalarını dayayıp döşerken, evin diğer bölümlerinden daha fazla özen gösteririz. Bu sırada da küçük prenseslerin ve prenslerin fikirlerini de elbetteki alırız. Son zamanlarda çocuklar arasında hayli yaygın olan Pepee fırtınası sizin çocuğunuzu da sardıysa, şimdi paylaşacağımız Pepee çocuk...

Sayfayı Paylaş