gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Pepee çişimiz Tuvalete Sözleri Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri

Bu şarkıyı yeğenim Şara'dan ilk duyduğum da onun kendi uydurması olduğunu düşünmüş ve dinlediğimde yeğenimin ne kadar zeki olduğunu düşünmüştüm :) Ta ki anneleri bana bu şarkının Pepee'nin tuvalet eğitimi için söylediği şarkı olduuğnu söyleyene kadar :D:D:D:D Elbette ki yeğenim Şara çok zeki ve çokta güzel ama bu şarkıda bir o kadar faydalı :)

Çişimiz Tuvalette
    Kakamız Tuvalette
    Artık Kimse Yapmıycak
    Poposundaki Beze

Bezleri Attık
    Kilotlar Giydik
    Artık Hepimizde
    Tuvaleti Öğrendik

Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuvalet

Tuvalet

rüyada tuvalet kagidi görmek rüyada kağıdı görmek kağıdı beyaz ruyada kagidi gormek Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;...
  2. Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Dünya üzemez beni Ölüm korkutabilir mi Sen olmadan bu kalp hissedebilir mi Güneş batmış bana ne Ellerin yok kime ne Yerine koyamadım Razı olamadım sensizliğe Kalpler yanmış yağmur ıslatmış Tanrı korurmuş ya sevenleri Son nefesimde elimi sen tutacaksın Son sözlerimi bir sen duyacaksın Meleklerin sözü var
  3. şarkı sözü :)

şarkı sözü :)

Göz göze geldim şarkısının sözlerini istiyorum sizden,sağolun ..
  4. pepe tuvalet şarkısının sözlerini yazın

pepe tuvalet şarkısının sözlerini yazın

Oğlum tam bir pepe hastası.Onu izlemediğimiz gğn yok. DVDye çektirdim, sürekli izliyor.Ben de tuvalet şarkısının sözlerini istiyorum sizden söylemem hoşuna gidiyor :D

Sayfayı Paylaş