gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Pepper Time Biber Hapı ile zayıflıyorum

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

pepper time forum pepper time kullananlar yorumları kullanıcı yorumları [​IMG]

Arkadaşlar Biber hapını bugün aldım. (20/02/2010)
    Gelişmeleri buradan paylaşacağım..

Biber Hapı hakkında size bilgi vereyim biraz.

1-Günde bir kez bir kapsül kullanılır.
    2-Sabahları aç karnına bol su ile alınmalı.
    3-Gün içerisinde 2–3 litre su tüketilmeli.

BİBER HAPI kutuları otuz kapsül içerir. Bir kutu biber hapı bir aylık kullanıma uygundur. İstenilen kiloya inene kadar biber hapı kullanımına devam edilebilir.

Zayıflama ürünlerinin kullanımında sürekli bol su tüketilmesi gerekiyor.Neyse ki Biber hapın’ın su ihtiyacını kendiliğinden arttıran bir özelliği var. Bu yüzden zorla su içmek zorunda kalmazsınız.

Diyet dönemlerinde en fazla karşılaşılan sorunlardan biride tatlı ihtiyacıdır. Çoğu insan tatlı düşkünlüğü yüzünden fazla kilolarla baş etmek zorunda kalıyor. Biber hapı tatlı ihtiyacını dizginler ve tokluk hissi verir. Gereksiz iştahı keserek kolay acıktırmaz.

BİBER HAPI bölgesel zayıflamada hatta sarkmış derileri bile toparlamaya yardımcı olur. Vücuttaki yağ kütlelerini bulur, yakar ve boşaltım sistemi ile dışarı atar. Biber hapı aynı zamanda forma girmeyi ve günümüz şikâyetleri olan kabızlık, şişkinlik, kazımsızlık gibi problemleri de ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

Diyet yapamıyorsanız, aktif olmayan bir hayatınız varsa ve fazla kilodan hoşlanmıyorsanız biber hapını deneyebilirsiniz.

Evet kızlar Ben Kargo dahil 45 TL ye aldım..
    Bunun yerli üretimide varmış. Benimki ithal. Aktarımdan yıllardır alışveriş yaparım. Sahte ürün asla olmaz..
    Sizde alırken sahte olmamasına dikkat edin.
    handanca

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bugün 1. Günüm. İlacımı sabah 07:00 'de aldım. Kahvaltımı yapmaya fırsat olmadı.
    Kullanan bir arkadaşım mide bulantısı olabileceğini söyledi ama şuan saat 11:30 bende bu anlamda bir şikayet yok.

3. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir arkadaşım denediğini fakat faydasını göremediğini sölemişti :/
    iişe yarar umarım tatlım bende bende denerim..

4. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah işe yarar bende 1 ay sonra diyete başliycam bu tür ilaçlar herne kadar bitkiselde olsa sağlık açısından bana pek inandırıcı gelmiyo.ama inşallah bi faydasını görürsün..

5. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    handanca bende red pepper kullandım yeni biiti ama maalesef hiç zayıflamadım ya çok inanarak almıştım inş sen faydasını görürsün

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Kızlar bende sağlıklı bulmuyorum bu ilaçları ama, bu durumumda hiç sağlıklı değil..
    Sahte olmamasına çok dikkat ediyorum...
    Lida kullananlar ne hale geldi biliyorsunuz. Oysa bende 1 ay kullandım. Doktorum anlamadı bile. Zayıfladığımı anladı o ayrı bir olay:D
    Sahtesi mahvediyor..

7. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bugün 23/02/2010 2. kapsülü aldım. İnternet sitelerini gezdim. Çok kilolular daha çok veriyorlar.. 14 kilo fazlam var.. İşim gereğide çok oturuyorum.
    Pepper time umarım bu kiloları atmamda yardımcı olur.
    Su içemeye başladım. İlk gün pek su aklıma gelmedi. Sabah normal kahvaltımı yaptım.. Gerektiği için yaptım ama acıktığım için değil.
    Bu ilaçta kesinlikle ayrıca diyet önerilmiyor. Normal yeme alışkanlığınızı abartmadan devam edin. Zaten bir yere kadar yiyebiliyorsunuz..

8. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar her ne kadar fazla kilolarımız olsada doğal zayıflama bana daha doğru geliyor.Allah korusun zayıflama uğruna daha kötü bi sağlık sorunumuz olmasında...

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bugün 25/02/2010
    Basküle çıkmadım 2 gündür. Hafta sonu çıkacağım. Bel ve Basen ölçülerimide aldım..
    Önce yerleşik yağlar atılacağı için burada da incelme olacağını düşünüyorum.
    Sizlere de bilgi vereceğim.

Ağız kuruluğu suyu hatırlattığı için su içmeye devam ediyorum.. Çok abartılı olmamak kaydı ile iştahım azaldı..
    İlk gün başağrım olmuştu. Su içilince geçtiğini öğrendim. Gerçektende artık ağrım yok.
    Biraz uykusuzluk var.

10. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bugün 03/03/2010
    Biliyormusunuz ilacın etkisi tam 1 hafta sonra başladı.. Çünki 1 haftanın sonunda basküle çıktığımda gramı gramına aynıydım.
    8inci günde Müthiş ağız kuruluğu başladı. Halada devam ediyor. Su içiyorum sürekli.
    Yemek aklıma gelmiyor.. Önceden aç kalmamak için azda olsa yiyordum. Ama şimdi onu bile unutuyorum.
    Bacaklarım ve basen bölgemde içerde sanki bir çalışma var.. Isınma oluyor bazen.. Basküle çıkmadım daha. Bu durum 3 gündür var.
    Bu sefer bir değişiklik bekliyorum. 2. hafta sonunda size eksik olan kilomu yazacağım..

11. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    evet 1 kilo 400 gram gitti. Bunu yanlızca 1 haftada verebildim. İlk hafta hiçbirşey olmadı. İlaç yeni alıştı sanırım. gelişmeleri yazarım.

12. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    En son cuma yazmışım size. bugün pazartesi 400 gr daha gitmiş. Toplam bu hafta 1 kilo 800 gr vermiş oldum bilginize...

13. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Arkadaşlar geçtiğimiz hafta idrar yolu enfeksiyonu olduğum için ilaca ara verdim. Doktoruma kan tahlili verirken böbreklerimede bakmasını söyledim.. (bunu ara sıra yaptırırım)

Herhangi ters bi durum yok maşallah. Suyumu bol içmeye devam ediyorum.. İlaca bugün tekrar başladım..

14. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Selam canım ben de bu hapı kullanıyorum.bu gün 13. kapsülü içtim aslında 14 olması gerekiyodu ama dün midemde sorun olduğu için içmemiştim.Bişey de yiyemedim zaten.B en de yarın tartılacağım.ilk hafta bir buçuk kilo vermiştim bunla bakalım bu sefer ne kadar gitti :)

15. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Hadi bakalım inşallah gider şu fazlalıklar...
    Ara ara yaz lütfen. Merak ediyorum sendeki etkisini.
    ilk hafta içinse başarılısın. ben 2. haftada ancak başlamıştım vermeye..

Pepper Time Biber Hapı ile zayıflıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meksika Biberi Hapı ile Zayıflamaya çalışıyorum

Meksika Biberi Hapı ile Zayıflamaya çalışıyorum

acı biber zayıflama hapı biber hapı kullananlar zararları hapının zararları meksika biberinin MEKSİKA BİBER HAPI Arkadaşlar bende ilaçlara karşıyım. Zaman zamanda kullanmak zorunda kaldım. Dietisyen doktorlarda bazen ilaçlara başvuruyor. Artık benim gibi tüm gününü oturarak masa başında geçiren kişilerde kilo sorunu bir türlü geçmiyor. Açıkçası spor yapacak vaktimde yok.. Yaklaşık bi 10...
  2. pepper time biber hapı ile selülitlere son!! hemde en uygun fiyata alın

pepper time biber hapı ile selülitlere son!! hemde en uygun fiyata alın

selülit hapı selülit hapları peeper time biber hapı fiyatları Zayıflamaya yardımcı Bitkisel Gıda takviyelerinde Pepper Time Biber Hapı ile yeni bir dönem başlıyor. Pepper Time Türkiye. Pepper Time kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren fazla kilolarınızı vermeye yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Zayıflamaya yardımcı biber hapı Avrupa'da diyet ürünleri listesinde üst sıralarda...
  3. red pepper oıl -Acı biber yağı

red pepper oıl -Acı biber yağı

acı biber yağının faydaları biber yağı acı yağı yağının faydaları kullananlar selülitlerde son mucize diye bir doktor tv de çok bahsetti bu acı biber yağından kullanan varmı arkadaşalr? tavsiyelerinizi bekliyorum.. izinsiz reklam yapmak yasaktır!!! CeMoŞ
  4. Kırmızı Biber Hapı ( La Jiao Shou Shen ) İle Zayıflıyorum

Kırmızı Biber Hapı ( La Jiao Shou Shen ) İle Zayıflıyorum

la jiao shou shen la jiao shou shen kullanımı jıao zayıflama hapı yorumları Merhaba arkadaşlarım daha önce kullanıp bir ayda 8 kilo vermemi sağlayan biber hapıma bu gün yeniden başladım.Gelişmeleri buradan yazacağım...Bu sefer çok kararlıyım 38 bedene kadar düşeceğim :)Diyet felan maalesef işe yaramıyor bende yapamıyorum zaten.Çaresiz bu hapa kaldım.İdealimdeki kiloya ulaşana kadar...
  5. biber hapı

biber hapı

ben bir hap buldum zayıflamak için biber hapı diye kullanan var mı acaba ??

Sayfayı Paylaş