gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Pera Müzesi öğrencilere ücretsiz

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

26 Nisan'a kadar Çarşamba günleri öğrenciler Pera Müzesi'ndeki sergileri ücretsiz gezebilecek. Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi, 26 Nisana kadar devam edecek yeni sergiler süresince Çarşamba günleri öğrencileri ücretsiz ağırlayacak.
    Pera Müzesi, ''Mekteb-i Sultani'den Galatasaray Lisesi'ne/Ressamlar 1868-1968'' ile ''Kurosawa/Desenler'' sergilerini ve müzeyi Çarşamba günleri ücretsiz ziyaret etmelerinin yanı sıra ''Kurosawa/Desenler'' sergisi için öğrencilere ücretsiz rehberli tur hizmeti sağlayacak.

''Yedi Samuray'', ''Rashomon'', ''Ran'', ''Düşler'', ''Kagemusha'' gibi birbirinden etkileyici filmleriyle Japonya'nın dünyadaki en önemli kültür ve sanat elçilerinden biri olan, dünya sinemasının ''İmparator'' lakaplı yönetmeni Akira Kurosawa'nın çok renkli ve eşsiz imgelem gücünün ürünü 87 desenden oluşan ''Kurosawa-Desenler'' sergisi için rehberli turlar ile ilgilenen okulların müzeden randevu almaları gerekecek.

''Mekteb-i Sultani'den Galatasaray Lisesi'ne Ressamlar 1868-1968'' sergisi için düzenlenen çocuk eğitim programı için de rezervasyon yaptırılması istendi.

Pera Müzesi öğrencilere ücretsiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pera Müzesi Babalar Gününde Ücretsiz!

Pera Müzesi Babalar Gününde Ücretsiz!

İstanbul da oturan sevgili KK lılar. Pera Müzesi Babalar Günü'nde ücretsiz Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi Anneler Günü'nden sonra 17 Haziran Pazar, Babalar Günü dolayısıyla babalara da ücretsiz. Pera Müzesi'inde, daimi koleksiyon sergilerinin yanısıra, ''Bir Anıt, İki Anıtsal Kişilik'' ''Theodoros Methokites'den Thomas Whittemora'a KARİYE'' ''Suna ve İnan Kıraç Eski İstanbul...
  2. Aura Pera

Aura Pera

0212 245 56 16 Faks : 0212 245 56 13 Yer : Beyoğlu Adres : İstiklal Cad. Balo Sok. No: 24 Beyoğlu Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : YOK Web : Aura Pera Dört katlı, eski bir Beyoğlu binasının restore edilmesiyle hizmete başlayan Aura Perayı anlatmaya başlamadan önce, mekanın isminin kelime anlamı hakkında -nacizane izninizle-...
  3. Pera Pera Teras

Pera Pera Teras

pera teras pera palas teras beyoğlu mekanlar taksim mekanlar taksim 0212 243 05 05 Yer : Beyoğlu Adres : Pera Palas Oteli Meşrutiyet Caddesi No:98 Tepebaşı/Beyoğlu Ücret : TLTL Kredi Kartı : Tüm kredi kartları geçerlidir. Park : VAR
  4. Aksaray Müzesi Ücretsiz ve.....

Aksaray Müzesi Ücretsiz ve.....

aksaray müzesi aksaray, müzesi, ücretlimi, bedava, resimleri, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Hanımlar Bu müzeyi gezmek bedava imiş. Ben bilmiyordum eğer ki yakın zamanlarda gidersem o tarafa kesin uğramak istiyorum.. Dünyanın bilinen en eski beyin ameliyatının izlerini taşıyan 10 bin yıllık kafatası ile bir kedi mumyasının da sergilendiği Aksaray Müzesi'nde girişler 2009'da...
  5. Louvre Müzesi

Louvre Müzesi

louvre müzesi nerdedir nasıl gidlir louvre müzesi hakkında genel bilgiler burda melekler louvre müzesi hep görmek istediğim bir müzedir gizemli bir yanı var yani:D umarım bir gün görme fırsatım olur sitemizde görevli arkadaşımız ESDE bayramda paris gezisi yapmış ve louvre müzesinede gitmiş sağolsun resimlerini eklemiş bizde gitmiş gezmiş kadar oldukk oraları:) şimdi size louvre müzesi...

Sayfayı Paylaş