gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Perçem modelleri 2012

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

perçem modelleri 2012 perçem kimlere yakışır saç perçem modelleri burada arkadaşlar. Günümüzde genelde Emo tarzı takılan gençlerin tercihi olan ve bir çok kadın için tarz olan perçem modelleri 2012 yılına da damgasını vuruyor Melek'lerim. Perçem kimlere yakışır bilmiyorum ama etrafımda gördüğüm saç perçem modelleri ciddi anlamda hoşuma gidiyor benim:) Genelde küt saç modelleri şekillerinde kullanılan perçemler, kısa saç kesim modelleri ile birlikte uzun saç şekilleri ile de görsel güzelliği sağlıyor. Bakalım, bu sayfamızda örneklerini sunacağımız perçem saç modelleri hangilerinizin hoşuna gidecek ve hangilerinize yakışacak Melek'lerim:)

banuu bunu beğendi.
Perçem modelleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perçem

Perçem

Menfaat, kuvvet ve şerefe, cömertliğe; Perçemi olduğunu görmek, saçının güzelliği nisbetinde güzel olan bir kadınla evlenmeye delalet eder.Rüyada perçem görmek, menfaat, yükseklik ve kuvvetle yorumlanir. Bazi yorumculara göre, rüyasinda perçem görmek, bu perçemin güzelligi ölçüsünde bir gençle tanisip evlenir diye de tabir olunur. Bir rivayete göre perçem, cimrilik ve bunun aksi olan...
  2. Civan perçemi hakkında bilgi

Civan perçemi hakkında bilgi

civan perçemi resmi civan perçemi Civan perçemini ben ilkkez duyuyorum.Okuyunca ve resmini görünce duymuy ve görmüş oldum:DBuyrunuz meleklerim.. Civan Perçemi Haziran - Eylül aylarında beyaz veya pembemsi renkli çiçekler açan yol kenarlarında tarlalarda ve kurak topraklarda yetişen 20 - 100 cm yüksekliğinde kokulu çok senelik ve otsu bir bitki. Kuvvet verici uyarıcı idrar ve gaz...
  3. Kırışıklıklar için civan perçemi maskesi

Kırışıklıklar için civan perçemi maskesi

kırışıklıklar için çözüm makse tarifi civan perçemi maskesi cilt kırışıklığı tedavisi önerileri burada arkadaşlar. Kadınların korkulu rüyası olan cilt kırışıklıkları için daha önce bir çok öneride bulunmuş ve kırışıklık önleyici kremlerden tutunda maliyeti düşük olan bitkisel kırışıklık tedavisi maskeleri önerilerine kadar bir çok konuya imzamızı atmıştık. Şimdi ise kırışıklıklar için civan...
  4. YSL 2012 Yüzük Modelleri

YSL 2012 Yüzük Modelleri

ysl 2012 ysl yüzük Dünyaca ünlü moda markası Ywes Saint Laurent (YSL) 2012 yaz ayları için tasarladığı son derece şık yüzük modelleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Tanesi 250 $ olan bu yüzükler iri ve gösterişli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bir yüzüğe o kadar para vermem diyorsanız da üzülmeyin, yakında bijuterilerde taklitleri çıkar diyoruz ve YSL 2012 yüzükleriyle sileri başbaşa...
  5. 2012 modelleri

2012 modelleri

Tesettürlü eşofmıanların 2012 modellerini de görmek isterim. Fiyatlarını nasıl alacam?

Sayfayı Paylaş