gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Perçem

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Menfaat, kuvvet ve şerefe, cömertliğe; Perçemi olduğunu görmek, saçının güzelliği nisbetinde güzel olan bir kadınla evlenmeye delalet eder.Rüyada perçem görmek, menfaat, yükseklik ve kuvvetle yorumlanir. Bazi yorumculara göre, rüyasinda perçem görmek, bu perçemin güzelligi ölçüsünde bir gençle tanisip evlenir diye de tabir olunur. Bir rivayete göre perçem, cimrilik ve bunun aksi olan cömertlikle de tabir edilir.

Perçem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Civan perçemi hakkında bilgi

Civan perçemi hakkında bilgi

civan perçemi resmi civan perçemi Civan perçemini ben ilkkez duyuyorum.Okuyunca ve resmini görünce duymuy ve görmüş oldum:DBuyrunuz meleklerim.. Civan Perçemi Haziran - Eylül aylarında beyaz veya pembemsi renkli çiçekler açan yol kenarlarında tarlalarda ve kurak topraklarda yetişen 20 - 100 cm yüksekliğinde kokulu çok senelik ve otsu bir bitki. Kuvvet verici uyarıcı idrar ve gaz...
  2. Kırışıklıklar için civan perçemi maskesi

Kırışıklıklar için civan perçemi maskesi

kırışıklıklar için çözüm makse tarifi civan perçemi maskesi cilt kırışıklığı tedavisi önerileri burada arkadaşlar. Kadınların korkulu rüyası olan cilt kırışıklıkları için daha önce bir çok öneride bulunmuş ve kırışıklık önleyici kremlerden tutunda maliyeti düşük olan bitkisel kırışıklık tedavisi maskeleri önerilerine kadar bir çok konuya imzamızı atmıştık. Şimdi ise kırışıklıklar için civan...
  3. Perçem modelleri 2012

Perçem modelleri 2012

perçem modelleri 2012 perçem kimlere yakışır saç perçem modelleri burada arkadaşlar. Günümüzde genelde Emo tarzı takılan gençlerin tercihi olan ve bir çok kadın için tarz olan perçem modelleri 2012 yılına da damgasını vuruyor Melek'lerim. Perçem kimlere yakışır bilmiyorum ama etrafımda gördüğüm saç perçem modelleri ciddi anlamda hoşuma gidiyor benim:) Genelde küt saç modelleri şekillerinde...
  4. Hangi Yüze Asimetrik Perçem Yakışır?

Hangi Yüze Asimetrik Perçem Yakışır?

asimetrik perçem yüz tipine göre perçem Sevgili melekler, artık herkeste aynı saç modellerini, aynı kahkülleri, aynı perçemleri görmekten sıkıldıysanız ve kendinizde şöyle marjinal bir değişiklik yapmak istiyorsanız, size asimetrik perçemleri tavsiye edebilirsiniz. Tabi değişiklik olsun diye yüzünüze gitmeyecek bir modeli denememelisiniz. Bunun için aşağıdaki makaleyi bir okuyun ve asimetrik...
  5. Civan perçemi neye iyi gelir?

Civan perçemi neye iyi gelir?

civan perçemi nedir,civan perçemi nerelerde kullanılır,civan perçemi hangi hastalıklara iyi gelir,civan perçeminin faydaları hakkında bilgiler Civanperçemi bitkisinden maksimum faydayı sağlamak için, bu bitkinin öğlen vakti ve güneş tepede iken toplanması salık verilmektedir. Çünkü, bu tip havalarda, bitkideki bileşenler fayda anlamında en üst noktaya çıkmaktadırlar. Civanperçemi...

Sayfayı Paylaş