gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Perde dekorasyon

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Perde dekorasyon
    [​IMG] Perdeler her türlü eve uyan ve uyum sağlayan bir çok renk, desen ve doku seçeneğiyle üretilebilen, sade ama çık görüntüsüyle tercih edilen perde sistemidir[​IMG] Mekanlarda tek başına kullanılabileceği gibi kumaş perdelerle birlikte güneş kırıcı (sun screen) , gölgelik olarakta kullanılabilir[​IMG] Elde ya da makina da yıkanabilme özelliği stor perde sistemini cazip kılmaktadır[​IMG]

perdeler kişiye özel kumaş, hasır, bambu, polyester, ahşap ve güneş kırıcı malzemeden; arzuladığınız, düz, işlemeli, etek oymalı, pOnponlu, logolu, desenli, dantelli, saçaklı ve baskılı biçimde hazırlanmaktadır[​IMG]

perdenin mekanizması özel üretim olarak yaylı, zincirli; manuel, motorlu ya da uzaktan kumandalı olarak uygulanmaktadır

Perde dekorasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peri

Peri

rüyada peri bacalarını görmek rüyada bacaları görmek bacası Kişi rüyasında dans eden, oyun oynayan perileri görür veya onlarla konuşursa, hiç beklemediği ve oldukça önemli bir servetin geleceğini gösterir. Kişi rüyada perileri görür veya onlarla konuşursa, hiç ummadığı ve çok büyük bir paranın geleceğini işaret eder. Rüyada güzel bir peri görmek murada ereceğini haber verir. Perinin bir insanı...
  2. Perde

Perde

İşleri gizlemeye, sır araştıran arkadaşa, malını başkasından kıskanan kadına, Desenli perde kadına, çocuğa ve kişinin sahip olduğu şeylerle edindiği itibar ve hürmete, Bilinmeyen perde üzüntü ve kedere, Ev kapısındaki perde dünyalıktan gelecek üzüntüye, Eski perde devamlı olmayan üzüntüye, yeni perde sürekli üzüntüye, yırtık perde ferahlık ve sevince, Siyah perde mal tarafından gelecek...
  3. Dekorasyon

Dekorasyon

Rüyada dekorasyon yapan kişi, kendi isteği ile hayatında değişiklik yapar.
  4. Bambu stor perde kullanılmış bir dekorasyon örneği

Bambu stor perde kullanılmış bir dekorasyon örneği

Bambu stor perde Bambu stor perde dekorasyon örnekleri Bambu stor perde annemin mutfağında var ve ben çok beğeniyorum. Kendi evimede alacaktım. Ahşap jaluzileri görünce vazgeçtim. Ahşap jalulizi aldım mutfağıma. Ama bu bambu stor dekorasyon örneklerini görünce aklım yine gitti doğrusu.
  5. Modern Salon Perdesi Modelleri 2016 Şıklığı

Modern Salon Perdesi Modelleri 2016 Şıklığı

Modern ev dekorasyonu denilince akla gelen modern dekor ürünleri arasında öncüdür perdeler. Taç perde ya da Brillant perde modelleri modern ev dekorasyonu için gezilecek marka mağazaları arasında sizler için uzun ömürlü seçimler yapabileceğiniz modeller olabilecektir. Evinizde şıklık ve zarif ortam sunumu elde ederken akla gelebilecek en özel modern perde modellerini resim galerimde...

Sayfayı Paylaş