gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

perdelerle kır evi havası..

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

perdeyi mutlaka kullanıyoruz evimizde tabi herkesin dekorasyon anlayışı ve tarzı farklı şimdi son zamanlardaki modelleri bir kenara bırakıp biraz eskiye dönmek ister misiniz? isteyenler vardır diye düşündüm :) ve çok şirin perdeleri sizlerle paylasmak iştedim böyle perdeler babaannemin evinde vardı sizde kır evi havası katmak iştiyorsanız kullanabilirsinmiz...

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    çok fazla desenli , bence yan perdeler daha sade olmalı

3. elcin121

elcin121 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Emeğine salık arkdaşım

perdelerle kır evi havası.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evinizde bahar havası yaratın

evinizde bahar havası yaratın

çiçeklerinizin hiç solmaması ve evinizde bahar esintisi yaratmak istermisiniz? isterseniz ki bence kim istemez:D:D işte size küçük detaylarla evinize renk ve bahar esintisi yaratacak tavsiyeler bilgiler:) Galvaniz çiçekliğin içine yerleştireceğiniz çiçeklerle evinizde her gün baharı yaşamanız mümkün. Üstelik onları sulamanıza da gerek yok. Malzemeler Galvaniz çiçeklik, akrilik...
  2. Güzel bir kır evi

Güzel bir kır evi

Kır evi dekorasyonu Country tarzı dekorasyon Kır evlerini çok beğeniyorum. Negüzel doğayla baş başa. Kır evlerinin de dekorasyonu tarzına yakışır oluyor tabiki. Modern tarzla döşenmiş bir kır evi düşünemiyorum. Kır evine en çok yakışan tarz counrty tarzı. İşte meleklerime göze kır evi dekorasyonu;
  3. Evimizde doğa havası essin

Evimizde doğa havası essin

Evde doğa esintisi Çiçekli evler Yaz geldi. Heryer renk renk çiçeklerle dolu. Bahçesi olan melekler çok şanslı. Ah benimde bahçem olsa rengarenk çiçeklerle donatırdım bahçemi. Bahçe salıncakları koyar, bol bol sallanırdım.Ama biz bahçesi olmayan melekler içinde evimize doğayı taşımak zor değil. Buyrun meleklerim evde doğa havası önerilerine göz atalım. Açık hava insanlar için doğal bir...
  4. Hayalimdeki kır evi meleklerim

Hayalimdeki kır evi meleklerim

Kır evi örnekleri Bahçeli ev örnekleri Kocaman bir bahçesi, ahşap panjurları olan bir kır evi hayalim var. bu kır evi örnekleri tam da benim hayalime uygun. Yeşillikler içinde ve bol çiçekli bir bahçeye sahip. Yazın 3-4 ay geçirsem bu evde örüm kesin uzar benim:)
  5. Evinizde Osmanlı Sarayı havası essin

Evinizde Osmanlı Sarayı havası essin

Osmanlı dekoratif ürünler Kırmızı puf minder Evinizde saray dekroasyonu havası estirmek istiyorsanız bu kadife kırmızı mindere vinize çok şık bir hava ve asalet katacaktır. Salon dekorasyonunuzda baş köşeye koyduğunuz bu pufu misafirlerinizde çok sevecek.

Sayfayı Paylaş