gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Performans ödev kapakları tembel tenkelere özel :)

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Performans ödeviniz var ve siz kapak olayında iyi değilsiniz. Hadi yine iyisiniz sizler için oluşturduğumuz ödev kapaklarını artık zahmetsizce edinebileceksiniz. Yani zahmetsizce de değil okul öğretmen adı ve tabiki kendi isminizi soyisminizi yazacaksınız bu kadarını yapabilirsiniz umarım :D:D Not: Tüm dosyalar Doc olarak yüklenmiştir indirip düzenleyebilirsiniz haytalar :D:D
    RESMİN ÜZERİNE TIKLADIĞINIZDA ÖDEV KAPAKLARINI İNDİREBİLİRSİNİZ ŞİMDİLİK 3 KAPAK EKLİYORUZ. İSTENİLDİĞİNDE DAHA FAZLA KAPAK EKLENECEKTİR.

2. MATEMATİK ÖDEV KAPAĞINI DA SİZİN İÇİN EKLİYORUZ iNDİRMEK İÇİN RESME TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

3-GENEL ÖDEV KAPAKLARI ( RESME TIKLAYIN İNECEKTİR )

Performans ödev kapakları tembel tenkelere özel :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenci Performans ve Proje Ödevleri

Öğrenci Performans ve Proje Ödevleri

MEB, İlköğretim öğrencilerinin "Performans Görevleri"ni nasıl yapacaklarını yayınladığı genelgeyle duyurdu. İlköğretim öğrencilerinin “yaratıcılığını kullanma, eleştirel düşünme, araştırma yapma, problem çözme” gibi becerilerini geliştirmeyi amaçlayan “performans görevleri”, evde değil öğretmenlerin rehberliğinde sınıflarda yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İlköğretim Genel...
  2. Türklere Özel Kola Kapakları

Türklere Özel Kola Kapakları

Valla sizi bilmem ama ben Kola alıp kapağı açtığım zaman %99 “Tekrar Deneyin” çıkıyor. Hatta kampanyalar 2-3 aya bir yenileniyor, kapakların renkleri değişiyor yine bana boş çıkıyor. Tamam şansızım, hep boş çıkıyor ama biraz değişik yazılarda görmek istiyor insan. İşte benden “Tekrar deneyin” yazısına alternatif yazılar. İşte gıcıklık veren kola kapağı yazıları. -Ah be gözüm, bir...
  3. performans ödevim ingilizce sınıf eşyaları listesi helppppp!

performans ödevim ingilizce sınıf eşyaları listesi helppppp!

İngilizce sınıf eşyaları listesi bu dönem performans ödevim bana yardım edin lütfen, bu listeyi birlikte hazırlayalım :D
  4. ödev

ödev

şeker nasıl üretilir
  5. Performans Ödevleri Ne Zaman Kalkacak 2014

Performans Ödevleri Ne Zaman Kalkacak 2014

performans ödevleri, performans ödevleri kalktı mı, performans ödevleri ne zaman kalkıyor Sevgili melekler, öğrencilerin ve biz velilerin merakla beklediği performans ödevlerinin akıbeti hakkında konuşan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, ödevlerin kaldırılacağını ancak yönetmelik düzenlemesi nedeniyle bunun henüz resmiyette gerçekleşmediğini bildirdi. Gerçekten de hem öğrenci hem de veliler...

Sayfayı Paylaş