performans ödevim ingilizce sınıf eşyaları listesi helppppp!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İngilizce sınıf eşyaları listesi bu dönem performans ödevim bana yardım edin lütfen, bu listeyi birlikte hazırlayalım :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

[​IMG] [​IMG]

performans ödevim ingilizce sınıf eşyaları listesi helppppp! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 4. Sınıf İngilizce Müfredatı

4 sınıf ingilizce müfredatı 4 sınıf ingilizce müfredat konuları 4sınıf müfredat konuları kıyafetler resimli 4sınıf SYLLABUS FOR THE 4TH GRADE General Introduction For the 4th grade, students have 2 hours of compulsory and 2 hours of elective English language courses per week. The syllabus is designed accordingly. Each unit has two sections: Part A and Part B. Part A is designed for those who...
  2. 5. Sınıf İngilizce Müfredatı

5 sınıf ingilizce müfredatı 5 sınıf ingilizce konuları 5sınıf müfredatı 5sınıf konuları ilköğretim müfredat programı SYLLABUS FOR THE 5TH GRADE General Introduction For the 5th grade, students have 2 hours of compulsory and 2 hours of elective English language ourses per week. The syllabus is designed accordingly. Each unit has two sections: Part A and Part . Part A is designed for those who...
  3. 6. Sınıf İngilizce Müfredatı

6 sınıf ingilizce müfredatı how often soruları ve cevapları 6sınıf ingilizce traffic rules 6 sınıf traffic rules SYLLABUS FOR THE 6TH GRADE General Introduction For the 6th grade, students have 4 hours of compulsory and 2 hours of elective English language courses per week. The syllabus is designed accordingly. Each unit has two sections: Part A and Part B. Part A is designed for those who...
  4. 8. Sınıf İngilizce Müfredatı

8sınıf ingilizce müfredat konuları 8sınıf ingilizce when while 8 sınıf müfredat konuları SYLLABUS FOR THE 8TH GRADE General Introduction For the 8th grade, students have 4 hours of compulsory and 2 hours of elective English language courses per week. The syllabus is designed accordingly. Each unit has two sections: Part A and Part B. Part A is designed for those who take 4 hours of...
  5. ingilizce sınıf kuralları lazım

Arkadaşlar bana acil olaraktan ingilizce sınıf kuralları laım.Ne olur iki gün içinde yazmam lazım yoksa duman olurum, bir yardım edin.. :S

Sayfayı Paylaş