performans ödevim ingilizce sınıf eşyaları listesi helppppp!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İngilizce sınıf eşyaları listesi bu dönem performans ödevim bana yardım edin lütfen, bu listeyi birlikte hazırlayalım :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

[​IMG] [​IMG]

performans ödevim ingilizce sınıf eşyaları listesi helppppp! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. VUK göre 2’nci sınıf tüccarlıktan 1’nci sınıf tüccarlığa geçişi anlatınız?

2010 1sınıfa geçme hadleri 1 sınıfa geçme hadleri 2010 birinci sınıfa büyük deftere 1sınıfa 1-VUK göre 2’nci sınıf tüccarlıktan 1’nci sınıf tüccarlığa geçişi anlatınız? Sınıf Değiştirme Madde 180 – b) (II)'nciden (I)'inciye geçiş: İş hacmi bakımından II'nci sınıfa dahil tüccarların durumları aşağıda yazılı şartlara uyduğu takdirde bunlar bu şartların tahakkukunu takip eden hesap...
  2. ingilizce nickler-ingilizce msn nickleri ve Türkçe anlamları

ingilizce nickler ve türkçe anlamları ingilizce msn nickleri ve türkçe anlamları aşk şarkıları ingilizce nickler ve anlamları buyrun benim ingiliz meleklerim :D:D somehow now you’re everybody’s fool (Bir şekilde sen şimdi herkesin aptallığısın ) You will never be good enough (Asla yeterince iyi olmayacaksın) You‘re too important for anyone. (Sen birisi için çok önemlisin) You won’t cry...
  3. 4. Sınıf İngilizce Müfredatı

4 sınıf ingilizce müfredatı 4 sınıf ingilizce müfredat konuları 4sınıf müfredat konuları kıyafetler resimli 4sınıf SYLLABUS FOR THE 4TH GRADE General Introduction For the 4th grade, students have 2 hours of compulsory and 2 hours of elective English language courses per week. The syllabus is designed accordingly. Each unit has two sections: Part A and Part B. Part A is designed for those who...
  4. 5. Sınıf İngilizce Müfredatı

5 sınıf ingilizce müfredatı 5 sınıf ingilizce konuları 5sınıf müfredatı 5sınıf konuları ilköğretim müfredat programı SYLLABUS FOR THE 5TH GRADE General Introduction For the 5th grade, students have 2 hours of compulsory and 2 hours of elective English language ourses per week. The syllabus is designed accordingly. Each unit has two sections: Part A and Part . Part A is designed for those who...
  5. 6. Sınıf İngilizce Müfredatı

6 sınıf ingilizce müfredatı how often soruları ve cevapları 6sınıf ingilizce traffic rules 6 sınıf traffic rules SYLLABUS FOR THE 6TH GRADE General Introduction For the 6th grade, students have 4 hours of compulsory and 2 hours of elective English language courses per week. The syllabus is designed accordingly. Each unit has two sections: Part A and Part B. Part A is designed for those who...
  6. 7. Sınıf İngilizce Müfredatı

7sınıf ingilizce müfredatı tv programs 7sınıf melekler mekanı ingilizce SYLLABUS FOR THE 7TH GRADE General Introduction For the 7th grade, students have 4 hours of compulsory and 2 hours of elective English language courses per week. The syllabus is designed accordingly. Each unit has two sections: Part A and Part B. Part A is designed for those who take 4 hours of compulsory English. Part B...
  7. 8. Sınıf İngilizce Müfredatı

8sınıf ingilizce müfredat konuları 8sınıf ingilizce when while 8 sınıf müfredat konuları SYLLABUS FOR THE 8TH GRADE General Introduction For the 8th grade, students have 4 hours of compulsory and 2 hours of elective English language courses per week. The syllabus is designed accordingly. Each unit has two sections: Part A and Part B. Part A is designed for those who take 4 hours of...
  8. 6. Sınıf İngilizce SBS Soruları (To Be & Have/Has Got)

ingilizce sbs soruları 6sınıf ingilizce sbs soruları 6 sınıf 6sınıf testleri 6 sınıf testleri am, is are / Have Got - Has Got 1. My father's name _______ Ahmet. a) are b) am c) is d) I 2. Selin _______ got a pencil a) has b) are c) have d) is 3. This ______ my book. a) are b) is c) have d) has 4. We _______ students. a) are b) is c) have d) they 5. It is ________ elephant. a) are...
  9. ingilizce sınıf kuralları lazım

Arkadaşlar bana acil olaraktan ingilizce sınıf kuralları laım.Ne olur iki gün içinde yazmam lazım yoksa duman olurum, bir yardım edin.. :S
  10. murat bozun hayatı ingilizce ödevim yardım

İngilizce hocası istediğimiz bir ünlünün hayatını yazmamızı istedi .ben de Murat Boz 'u seçtim tabi ki ama çok iyi yazabildiğimi düşünmüyorum.Bana yardımcı olabilirmisiniz, yazabilen varsa buraya yazarsa kontrol edebilirim sayenizde :)

Sayfayı Paylaş