gebe
  1. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43

Peri masalı

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında kraliçearı tarafından paylaşıldı.

Peri masalı videolu Years ago,when I was younger
    I kind a liked a girl I knew
    She was mine and we were swell hearts
    That was then,but than it's tru
    I'am in love whit a fairytale
    Even though it burts
    Cause I dont care if I lose my mind, I am already cursed
    Every day we started fighting
    Every night we fell in love
    No one else could make me sadder
    But no one else could lift me high above
    I don't know what I was doing
    When suddenly we fell apart
    Nowadays I cannot find her
    But when I do we'll get a brand new start
    I am in love with a fairytale
    she is a fairytale yeahconcon
    Yıllar önce ben gençken
    bir kızı sevdim
    o benimdi ve sevgiliydik
    öyleydi,bu doğru
    bir perimasalına asığım
    canımı yakmasına rağmen,
    aklımı kacırsamda umrumda değil
    zaten lanetlenmişim ben
    hergün kavga etmeye basladık
    her gece ,aşık olduk
    kimse beni üzemez
    kimse beni göğe cıkaramaz
    ne yaptığımı bilmiyorum
    aniden ayrıldığımız zaman
    bugünlerde ona ulaşamıyorum
    yepyeni bir başlangıç yapmamızı kabul ettiğimde
    bir peri masalına aşığım
    o bir perimasalı yani beeeen:horn:

Son düzenleme: 14 Mart 2011
Peri masalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En kısa ve başarılı peri masalı..... :))

En kısa ve başarılı peri masalı..... :))

Günlerden birgün bir adam bir kadina 'benimle evlenir misin?' diye sordu, kadin 'hayir' dedi. Ondan sonra da kadin mutluluk içinde yasadi, aliverise gidebildi, arkadaslariyla martini içebildi, her zaman temiz bir evi oldu, hiçbir zaman yemek pisirmesi gerekmedi, her zaman ayakkabilarla dolu bir gardrobu oldu ve zayıf kaldı........ SON
  2. Perde

Perde

İşleri gizlemeye, sır araştıran arkadaşa, malını başkasından kıskanan kadına, Desenli perde kadına, çocuğa ve kişinin sahip olduğu şeylerle edindiği itibar ve hürmete, Bilinmeyen perde üzüntü ve kedere, Ev kapısındaki perde dünyalıktan gelecek üzüntüye, Eski perde devamlı olmayan üzüntüye, yeni perde sürekli üzüntüye, yırtık perde ferahlık ve sevince, Siyah perde mal tarafından gelecek...
  3. Masal

Masal

Çocuğa masal söylediğini görmek onu eğitmeye, görgü ve terbiyesiyle ilgiylenmeye, Büyüklere masal söylemek insanları kandırmaya yahut işi ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada masal dinlemek , bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir. Masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Aslı olmayan haberdir.Rüyada masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine isarettir.
  4. Peri Masalım..

Peri Masalım..

bir beyaz kağıda can sıkıntısından çizilmiş bir çöp adamdım ___ ben _____ o ise masadaki en güzel çiçek duruyordu vazosunda suskun alımlı ve narin ve dalgınca iç çekerek masaldı ya nasıl olduysa göz göze geldik bir şarkının en güzel ortasıydı gülümsedik hani başka zamanlara birikmiş yer altı suları gibi, duru hani baharın ilk gününe uyanan kelebekler gibi o tek gününü...
  5. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...

Sayfayı Paylaş