gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Perihan Savaş 10 Kilo Verdi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Perihan Savaş 10 Kilo Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, başarılı oyuncu Perihan Savaş tam 10 kilo vermiş. Prof.Dr.Osman Müftüoğlu denetiminde kilo veren başarılı oyuncu bakın o kiloları nasıl vermiş...

Bol bol yiyerek zayıfladığını belirten Savaş "Listem oldukça geniş. Hatta hocamın bana verdiği pek çok şeyi yiyemiyorum. En önemlisi üç beyazdan uzak duruyorum. Zaten şeker kullanmazdım. Bende insilün direnci başlamıştı, onu kırmak gerekiyordu. Ona göre bir diyet programı uyguladım. Protein ağırlık beslendim. Sebzeleri bile etli yedim. Hedefimde 3 kilo daha var" dedi.

KOLESTROLE İNANMIYORUM

Ünlü oyuncu uzmanların protein ağırlıklı beslenmenin kolesterolü yükselttiği iddialarını ise doğru bulmadığını söyledi. Savaş sözlerine şöyle devam etti: "Kolesterole başından beri inanmıyorum. Tamamıyla ilaç firmaların yaratmış olduğu bir şey. Mesela bir aralar yumurta yenmeyecek diye kıyametler koptu, şimdi de Yumurta yiyebilirsiniz kolesterol yapmıyor' diyorlar.

Beslenme düzenini iyi kurmanız gerekiyor. Her öğün yemek yemek şart. Öğün atlamamak gerekiyor. Bunu yaptığınızda düzgün bir şekilde kilo verebiliyorsunuz. Ama bünyeden bünyeye de değişiyor. Herkesin diyet yapmadan önce kan tahlillerini yaptırması gerekiyor."

Perihan Savaş 10 Kilo Verdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perihan Savaş Müstakbel Eşiyle Görüntülendi!

Perihan Savaş Müstakbel Eşiyle Görüntülendi!

perihan savaş, müstakbel eşiyle, kameralara yakalandı, evleniyor, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses'in eski hayat arkadaşlarından Perihan Savaş müstakbel eşiyle görüntülendi. Ünlü oyuncu, 32 yıl önce tanışıp âşık olduğu, yıllar sonra Facebook'ta karşılaşınca evlilik kararı aldığı işadamı Derya Taşdelenler'le ilk kez bir...
  2. Perihan Savaş Hayatı Hakkında Bilgiler

Perihan Savaş Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Perihan Savaş Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı oyuncu Perihan Savaş'ın hayat hikayesini merak edenler için bu sayfamızda konuyla ilgili bilgileri veriyoruz ... 1955 yılında İstanbul Aksaray'da doğdu. Ortaokuldan sonra öğrenimini bıraktı. Beş yaşında İstanbul Şehir Tiyatrosu Çocuk Bölümü'nde sahneye çıktı. On yıl tiyatro ile ilgilendi ve...
  3. Tolgahan Sayışman Tam 10 Kilo Verdi!

Tolgahan Sayışman Tam 10 Kilo Verdi!

tolgahan sayisman tolgahan sayisman haberleri Sevgili melekler, ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman bir film projesi için tam 10 kilo verdi. Çekimlerine Büyükada'da başlanan Büyük Sürgün filminde bir faytoncunun oğlunu canlandıracak olan Sayışman bu 10 kiloyu tam 1.5 ayda verdi.
  4. Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy med cezir Sevgili melekler, şu sıralar yeni sezonda rol alacağı Med Cezir dizisi için çalışan Çağatay Ulusoy, tam 10 kilo verdi. Geçen yıl uyuşturucu operasyonunda gözlatına alınan ve sebest kaldıktan sonra uzun süre ortalarda gözükmeyen ve bu sürede spor yapıp, diyetle kilo veren Ulusoy'un 10 kilo vermesindeki en büyük etkenlerden...
  5. Fatih Ürek 1 haftada 10 kilo verdi !

Fatih Ürek 1 haftada 10 kilo verdi !

Hayranları fit hale gelen sanatçıya; “İstanbul gecelerinin dev ustadı Fatih Ürek bomba gibi olmuş kendine biraz değil çok bak ustad seni seviyoruz” sosyal medya üzerinden mesajı gönderdiler. Fatih Ürek mide ameliyatı oldu 1 haftada 10 kilo verdi.. Fatih Ürek, 27 Mart Cuma günü mide küçültme ameliyatına girdi. 98 kilo ile ameliyata giren Ürek, ameliyattan sonra bir hafta içinde 10 kilo verdi....

Sayfayı Paylaş