gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

perilere inanmıyorum dense perilerin öleceğini söyleyen çocuk kitabı hangisidir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

perilere inanmıyorum dense perilerin öleceğini söyleyen çocuk kitabı hangisidir bu sorumun cevabını verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşkler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Peter Pan
    Peter Pan İskoç roman ve oyun yazarı J. M. Barrie'nin yarattığı en ünlü karakter Peter Pan'ın maceralarını konu alan çocuk kitabıdır.

perilere inanmıyorum dense perilerin öleceğini söyleyen çocuk kitabı hangisidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SiZiN DOGUM PERiNiZ HANGiSi

SiZiN DOGUM PERiNiZ HANGiSi

SiZiN DOGUM PERiNiZ HANGiSi BiLiYOR MUSUNUZ? ------------------------------- Eski caglarda insanlari dogdugu zaman kulagina sihirli sozcukler fisildayan perilerin olduguna inanilirmis, bir tur burc perileri oluyor sizin anlayacaginiz Inanir misiniz, inanmaz misiniz, size kalmis ama en azindan hosca vakit gecirebilirsiniz, kim bilir belki de mitolojideki bu dogum perilerinin kulaginiza...
  2. 5 çocuk istediğini söyleyen güzel kim?..

5 çocuk istediğini söyleyen güzel kim?..

P { margin: 0px; } Bir yıl süren evliliğine son noktayı koyan güzel manken İpek Tanrıyar, şuan çok mutlu olduğunu ve evlilikten soğumadığını belirterek, "Başbakanımız 3 diyor ama ben 5 çocuk istiyorum" dedi. Tanrıyar, “benim çocuğum olur musun?” sorusuna “evet” cevabını değerlendirerek, "Çocuk tabii ki her insanın özlemi. Ben 28 yaşındayım. Bundan sonra anne olmak için çok...
  3. Yalan Söyleyen Çocuklar - Yalanın Anatomisi

Yalan Söyleyen Çocuklar - Yalanın Anatomisi

Öncelikle yanıma gelen bir kaç ilköğretim öğrencisiyle yaptığım görüşme sonrası aldığım notları size aktarıyorum: Yalanın bir kaç faydası !!! * İnsanı vicdan azabından çabuk öldürür. * Sizi tedirgin yapar, beyninizi sürekli meşgul eder, bilgisayar gibi sık sık "reset"lemek zorunda kalırsınız. * Başınız belaya girer. * Çekirge bir sıçrar, 2 sıçrar. * İnsanların size olan...
  4. 3 günde dünyada 75 bin çocuk ölecek

3 günde dünyada 75 bin çocuk ölecek

G-8 zirvesi öncesi sivil toplum hareketliliği başladı Sivil toplum örgütü ''Save The Children'', İtalya'da 3 gün sürecek G-8 zirvesi boyunca dünyada 75 binden fazla çocuğun öleceği açıklamasında bulundu. Uluslararası yardımın artırılmasını isteyen örgüt, ''Her yıl hala 9,2 milyon çocuğunun ölüyor olması kabul edilemez. Almanya, Kanada, ABD, Fransa, Britanya, İtalya, Japonya ve Rusya'nın...
  5. Sizin doğum periniz hangisi

Sizin doğum periniz hangisi

2011 in en şanslı burcu 2011 in en şanslı burçları burcu burçları burçlar Eski inanışlara göre doğduğunuz aya ve zamana göre herkesin bir doğum perisi var ve bu doğum perisi o kişinin kulağına sihirli sözcükler fısıldıyormuş:) İnanıp inanmamak elbetteki size kalmış ama en azından okuduğunuzda hoşça vakit geçirebilir ve bazı özelliklerde kendinizi bulabilirsiniz:tik: KOC BURCUNUN PERISI...

Sayfayı Paylaş