gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Perma Uygulaması Saçları Yakar mı?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

perma uygulaması, permanın zararları, permanın etkileri

Sevgili melekler, bildiğiniz gibi perma saçların kimyasal yollarla kıvırcıklaştırılması işlemidir. Bayanlar arasında perma uygulamasında en çok şikayet edilen durum, permanın saçları yaktığı yönündedir. Özellikle düz saçlılar için bulunmaz bir nimet olan perma acaba gerçekten de saçları yakıyor mu? İşte bu sorunun cevabı....

perma-1.jpg

Perma Uygulaması Saçları Yakar mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçını Evde Boyayanlardan mısınız?

Saçını Evde Boyayanlardan mısınız?

Evde kendi başına saç boyamak çok keyiflidir ancak bazı noktalara dikkat etmezseniz, istemediğiniz sonuçlar elde edebilirsiniz. Saçınızı boyarken hata yapıyorsanız, muhtemelen talimatları doğru uygulamıyorsundur. Belki de doğru boyayı seçememişsinizdir. Renk tonunda kısa süreli değişim yaratan “geçici boyalar” saçınızın rengini boyanın altından gösterir. Amonyak içermeyen boyalar ve kalıcı...
  2. Su damlası perma yaptırırken saçları yananlar yardım ne olur yardıııım

Su damlası perma yaptırırken saçları yananlar yardım ne olur yardıııım

Merhaba arkadaşlar bundan 2 hafta önce saçıma su dalgası yaptırmk için kuaföre gittim ve saçıma perma yaptı. sonra tekrar permayı açmaya çalıştı belime kadar olan saçlarımıda ( benm iznim olmadan kesti ) Şuan saçlarım hem yandı hemde çok kısa 1 eylül de düğünüm var çok acil saçlarımın uzaması lazım lütfen yardım edin
  3. Saç Dökülmelerine karşı Kepekli Lapa Uygulaması

Saç Dökülmelerine karşı Kepekli Lapa Uygulaması

saç dökülmesine lapa saç dökülmesine karşı kür saç dökülmesine karşı Sevgili melekler, saç dökülmesi hayatının bir döneminde herkesin başına gelen bir durum. Az ya da çok hastalık ya da stres kaynaklı saç dökülmeleri yaşarız. Kimimiz bu konuda şanslıdır çünkü genetik mirası ona gür ve sağlıklı saçlar vermiştir. Elbette ki genetik geçmişin saçlarımıza etkisi var ama bizim de saç dökülmelerine...
  4. saçlarınız mı dökülüyor ???

saçlarınız mı dökülüyor ???

Genelde mevsim geçişlerinde saçlarım dökülüyor..birkaç çeşit yağ denedim,çok iyi gelmedi.En son soaphia'nın saç bakım yağını kullandım.saç dökülmem durdu,saçlarım beslendi ve güçlendi,tavsiye ederim.aynı zamanda saçlarım şimdi daha yumuşak. ürünleri www.soaphia.com.tr 'den satın alabilirsiniz.Aynı zamanda şuan %30 indirimde.
  5. PRP Saç Uygulaması Yöntemi Nedir?

PRP Saç Uygulaması Yöntemi Nedir?

P.R.P. Saç Tedavisi doku yenilenmesi yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Saç dökülmesinin azaltılmasına ve zayıflamış saç köklerinin canlandırılmasına yönelik olarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. PRP saç tedavisi uygulamasında; saç sorunu olan hastadan alınan 10cc ölçeğindeki kanın laboratuar ortamında ayrıştırılmasıyla kırmızı kan elde edilir. Elde edilen bu kırmızı kanda ki akyuvarların,...

Sayfayı Paylaş