gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

permamı nasıl bozabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar perma yaptırdım ama hiç güzel olmadı biran önce eski sacıma dönmek istiyorum. yada tekrar su dalgası gıbı perma yapsam saclarım yanarım. yaptıralı daha 5 gün oldu

permamı nasıl bozabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Permanızın vakti dolduysa

Permanızın vakti dolduysa

Bende perma düşünüyorum ama işin açıkçası tırsıyorumda saçlarım yanar diye ondan sadece düşünmekle kalıyorum:D:D Saçı permalı kadınlarımız permenızını süresi doluyorsa buklelerinizi korumak ve güzel göstermek için yapmanız gerekenler:) Permamın zamanı doldu Saçı permalı olan kadınlar genelde kremli şampuanlar kullanır. Permanızın süresi dolmaya başladığında bunlardan uzak durun. Çünkü kremli...
  2. Hamilelikte perma yaptırmak

Hamilelikte perma yaptırmak

hamilelikte perma hamileyken perma çeşitleri hamileyken yapılır mı Aşağıdaki linkten perma ile ilgili yazıyı incelemenizi öneririm. Hamilelikte perma yaptırmak güvenli midir? Herkese iyi haftasonları...
  3. Ettiğim yemini nasıl bozabilirim :/

Ettiğim yemini nasıl bozabilirim :/

Ben bir konu hakkında bir yemin etmiştim ama artık bu yeminimi bozmak istiyorum.Arkadaşlarım bozamayacağımı söylüyor ama sadaka falan versem bozamazmıyım yine ?
  4. Perma Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Perma Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

perma yaptırırken nelere dikkat edilmeli, permayla ilgili bilmeniz gerekenler, perma hakkında Sevgili melekler, kimyasal yolla saçın kıvırlaştırma işlemine perma denir. Özellikle düz saçlı kadınların rağbet ettikleri permayı yaptırırken dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar var. Zira gereken önem verilmezse saçları kaybetmek tehlikesiyle karşılaşılabilir. Peki perma yaptırırken nelere...
  5. Perma Uygulaması Saçları Yakar mı?

Perma Uygulaması Saçları Yakar mı?

perma uygulaması, permanın zararları, permanın etkileri Sevgili melekler, bildiğiniz gibi perma saçların kimyasal yollarla kıvırcıklaştırılması işlemidir. Bayanlar arasında perma uygulamasında en çok şikayet edilen durum, permanın saçları yaktığı yönündedir. Özellikle düz saçlılar için bulunmaz bir nimet olan perma acaba gerçekten de saçları yakıyor mu? İşte bu sorunun cevabı.......

Sayfayı Paylaş