gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Perşembe Günleri Hangi Diziler Yayınlanıyor 2012

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 Perşembe Günü Dizileri Perşembe Günü Yayınlanan Diziler

Sevgili melekler, kış sezonu dizilerinin tatile girmesiyle birlikte tüm kanallar yaz sezonu dizileri yayına sokmaya başladılar melekler. :) Bu konumuzda da dizi izlemekten hoşlanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2012 perşembe günü dizileri hangileri paylaşmak istiyoruz :)

Alemin Kıralı ATV

Akasya Durağı Kanal D

Arka Sokaklar- Kanal D

Kötü Yol -Kanal D

Çıplak Gerçek - Star

İŞler Güçler- Star

Düşman Kardeşler- Show Tv

Perşembe Günleri Hangi Diziler Yayınlanıyor 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi dizide oynamak istesiniz

Hangi dizide oynamak istesiniz

Eğer size dizide oynamanız için teklif gelse hangi dizide oynamayı kabul edersiniz :):):)
  2. Küçük sırlar Dizisinin Yeni Yayın Günü Perşembe!

Küçük sırlar Dizisinin Yeni Yayın Günü Perşembe!

küçük sırlar kucuk sirlar küçük sırlar 3 mart yeni günü ve saati yayın günü Küçük sırlar dizisini düzenli olarak seyrediyorsanız ve dizinin müptelası iseniz 3 Marttan itibaren dizinin oynıyacağı günü bilmenizde fayda var.Çünkü Küçük sırlar dizisi yayın günü tekrar bir değişikliğe uğrayarak artık Perşembe günleri izleyici ile buluşacak.Haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum. Sevilen gençlik...
  3. 2012 yılı ramazan bayramı ne zaman hangi gün kızlar

2012 yılı ramazan bayramı ne zaman hangi gün kızlar

Kızlar önümüzdeki yıl yani 2012 yılında ramazan bayramı arefesi ve bayram hangi gün başlıyor bilgi verirmisiniz. Şimdiden planlama yapmam lazım tatil için çoook teşekkür ediyorum.
  4. Hangi Burç Hangi Gün

Hangi Burç Hangi Gün

Hangi Burç Hangi Gün merak ettim de kızlar yazarsanız çok sevinirim.
  5. Perşembe Günü Dizileri 2012 yılının dizileri

Perşembe Günü Dizileri 2012 yılının dizileri

Kızlar perşembe günü hangi diziler oynuyor acaba, biz ailecek perşembe gününü tv izleyerek geçirmeyi planladık ama dizilerden neler var bilmiyoruz yazarsanız sevinirim:)

Sayfayı Paylaş