gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

PES 2013 Bilgisayar Oyunu Yakında Çıkıyor !

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

PES 2013 ne zaman çıkacak PES 2013 çıkış tarihi ne zaman

PES 2012 çıkacağı zaman bu bilgisayar oyunu ile ilgili tüm bilgileri forumumuzdan sizlere ulaştırmıştık melekler :) Şimdi de tam bir yıl sonra bugün Pes 2013 ne zaman çıkacak diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için PES 2013 çıkış tarihi ne zaman aldığımız bilgileri sizlerle paylaşıyoruz....

İngiltere'nin en büyük alışveriş devlerinden Tesco, Pes 2013 çıkış tarihini 12 Ekim olarak belirledi. Ancak oyunun resmi çıkış tarihi KONAMI tarafından açıklanmadı.

PES 2013 Bilgisayar Oyunu Yakında Çıkıyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar oyun bağımlılarına ilaç

Bilgisayar oyun bağımlılarına ilaç

Video oyunları bağımlıları için göz ve beyin hapları geliştirildi. Bağımlılar, artık kızaran gözleri ve yorulan beyinleriyle oyunlarına, destek hapı "Game Suppli" ile devam edebilecek. Video oyunları bağımlılarına hitap eden alışveriş sitesi, yeni hapı tanıtımında, "Oyunları sevenler için bir destekleyici geliştirmek üzerinde yoğunlaştık" ifadesine yer verdi. Hapları...
  2. Pes 2012 ne zaman çıkıyor

Pes 2012 ne zaman çıkıyor

pes 2012 ne zaman çıkacak Ya ben yazın oyun oynamaya bayılıyorum bu futbol oyunu pes 2012 tam olarak hangi tarihte çıkıyor videosu vs var mı yada tarihi teşekkürler.
  3. Bilgisayar Klavyesinde Farklı İşaretler Çıkıyorsa Ne Yapacağız ?

Bilgisayar Klavyesinde Farklı İşaretler Çıkıyorsa Ne Yapacağız ?

Klavyede Farklı Karakterler Çıkıyor Klavyede Farklı Karakterler Neden Çıkıyor Sevgili melekler, tam msnden arkadaşınıza hararetle birşeyler anlatırken parmağınız bir tuşa basıverir ve bir anda harf yerine garip işaretler basmaya başar klavye, şaşırmayın :D:D Bu sayfamızda Klavyede Farklı Karakterler Neden Çıkıyor sorusunun cevabını ve çözümünü bulacaksınız. ( Bir önce ki konumuzda...
  4. Yeni Lenovo Thinkpad Tablet Bilgisayarlar Piyasaya Çıkıyor

Yeni Lenovo Thinkpad Tablet Bilgisayarlar Piyasaya Çıkıyor

Bu konu, lenovo thinkpad tablet hakkında biligler vemektedir. Sevgili melekler, ileri işletim sistemli telefonlar artık herkesin elinde. Ülkemiz cep telefonu kullanımında dünyada hatırı sayılır bir sırada ilerlerken, artık tabletler yaygınlaşmaya başlamış durumda. Artık sokaklarda ellerinde tabletlerle uğraşan birçok insan görmekteyiz. İşte teknolojiyle ilgilenen, ben teknolojik...
  5. Müslüm Gürses'in 2013 Yeni Albümü Veda Yakında Çıkıyor!

Müslüm Gürses'in 2013 Yeni Albümü Veda Yakında Çıkıyor!

Bu konu Müslüm Gürses'in yeni albümü hakkın da bilgilere yer vermektedir. Bir süre önce kaybettiğimiz arabeks dünyasının Müslüm Baba lakaplı Müslüm Gürses'in yepyeni albümü "Veda" 15 Nisan 2013 tarihinden itibaren müzik marketler de yerini alacak. Müslüm Gürses'in yeni albümü ile ilgili detay bilgilere geçiyorum. Müslüm Gürses'in isteği üzerine albüm 15 Nisan 2013'te...

Sayfayı Paylaş