gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

PES 2014 minimum sistem gereksinimleri

Konu, 'Meleko Destek' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Pes oynamayı sevenler,pes oynamak için hangi sistem gerekiyor,pes gereksinim sistemi hangisi,2014 pes gereksinim sistemleri,pes gereksinim önerileri,pes oynarken geçerli işletim sistemi fft68_mf73225.Jpeg
    Konami şirketi tarafından geliştirilen ve dünyanın en popüler video oyunları arasında yer alan Pro Evolution Soccer oyununun 2014 serisi oyun severler tarafından merakla bekleniyor.İşte PES 2014‘ün sistem gereksinimleri…

PES 2014 Sistem Gereksinimleri
    Minimum sistem gereksinimleri
    İşletim Sistemi: Win Xp 32, Vista, Windows 7
    Ekran Kartı: GeForce 510, Radeon HD 5450 512MB
    İşlemci: Pentium D 820 2.8GHz, Athlon LE-1640
    Bellek: 1 GB
    HardDisk: 10 GB
    DirectX: 9.0c

Önerilen sistem gereksinimleri
    İşletim Sistemi: Win Xp 32, Vista, Windows 7, Windows 8
    Ekran Kartı: GeForce GT 440, Radeon HD 5550 1024MB
    İşlemci: Core 2 Duo E7400 2.80GHz, Athlon II X2 255
    Bellek: 4 GB
    Hard disk: 10 GB
    DirectX: 9.0

PES 2014 minimum sistem gereksinimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süpercan oyun sistem gereksinimleri

Süpercan oyun sistem gereksinimleri

süper can süpercan oyunu nasıl oynanır, süpercan oyunu sistem gereksinimleri, sistem nasıl olmalı hakkında genel bilgiler süper can oyunu hakkındaki tüm bilgileri bu başlık altında topladık melekler süper can nasıl oynanır? Süpercan oyununu oynayabilmeniz için Türk Telekom müşteri olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde oyunu ücretli ve ücretsiz bir şekilde oynamanız mümkün değildir....
  2. Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri

Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri

Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri nelerdir lütfen bana bu konuda bilgi vererek yardımlarınızı esirgemeyin.
  3. Apb Reloaded Beta Oyunu Sistem Gereksinimleri

Apb Reloaded Beta Oyunu Sistem Gereksinimleri

Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri Apb Reloaded Beta Oyunu Sistem Gereksinimleri Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri Nelerdir Bu yazımızda oyunsever meleklerimiz için apb reloaded beta oyun gereksinimleri ile ilgili bilgileri veriyoruz :) All Points Bulletin (APB), oyunseverler arasında efsane olmuş ve hala da milyonlarca oyunsever tarafından zevkle oynanan GTA oyunu örnek...
  4. Yeni Üniversite Giriş Sistemi  2014 Yılında Değişecek

Yeni Üniversite Giriş Sistemi 2014 Yılında Değişecek

yeni üniversite giriş sistemi üniversite giriş sistemi Sevgili melekler, LYS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih sonuçlarını bekleyen öğrencilere yeni üniversite giriş sistemi ile ilgili ilk bilgiler Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün 'den geldi. İşte detaylar; Dün gerçekleştirilen Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu'nda (BTYK) eğitim sisteminin ciddi şekilde...
  5. windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

Slm,windows 8 kurmak istiyorum ama siztem gereksinimleri hakkında tam bilgim yok yardım edebilirmisniz?

Sayfayı Paylaş