gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Pes etmek yok

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

tüp bebek beklemek
    Bebeklerimizi beklerken pes etmeyen herkesi buraya bekliyorum
    umutlarımızı ve bekleyişlerimizi paylaşalım
    dertleşelimmm

2. mercan_2004

mercan_2004 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar elimde gonal f ve menagon var tüp bebek tedvisinden kaldı ilğilenen olursa uygun fiyata vereceğim bu tedvailerin ne kadar pahalı olduğunu biliyorummm ilgilenen özelden yazssın

Pes etmek yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pes Yaneeeeeee

Pes Yaneeeeeee

E- Canım K - Canın çıksın E - Hayrola yahu, ne dedik şimdi? K -Mini eteğimi nereye sakladın yine? E -Güzelim içine giysene o mini eteği, ben okula giderken beden dersi günlerinde eşofmanımı içime giyerdim. Hiç de bir kötülüğünü görmedim. K - Onu vermezsen içinden G-stringimin göründüğü beyaz pantolonumu giyerim. Sana da 'simdi bu moda' diye çıkarcı çağdaşlık yaparım. E -O artık siyah....
  2. pes dedirten ögrenci evleri

pes dedirten ögrenci evleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Akne izini yok etmek için ne yapmalıyım ?

Akne izini yok etmek için ne yapmalıyım ?

yüzümün güzel olması için ne yapmalıyım Yüzümde çıkan sivilceler geçti ama kızarıklık şeklinde kaldı diyorsanız: Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzün. Her gün yüzünüzü bununla temizleyip, sabah akşam tekrarlayın. Sivilce izi için krem tarifi: Bir tutam gül yaprağı, bir tutam maydanoz, yarım adet kabuklu salatalık İki bıldırcın yumurtası Hazırlanışı: Bir tutam gül yaprağı, bir...
  4. Şoray Uzun sendemi? Pes yani Pes.

Şoray Uzun sendemi? Pes yani Pes.

elçin uzun şoray uzun ve eşi elçin şoray eşi Arkadaşlar tanıyanlar bilir. Kanal 7 de program yapardı Şoray Uzun. Neşeli bir tipti. Bende açıkçası beğeniyordum programlarını. Ama artık onu kınıyorumm.:n028: Haber aynen şöyle.. Kanal 7’deki “Şoray Uzun Yolda”nın sunucusu Şoray Uzun’un, yönetmen Melda Yılmaz ile imam nikahı yaptığı, bir de çocuğu olduğu ortaya çıktı. 11 senedir Elçin Uzun...
  5. akne izini yok etmek için gel....

akne izini yok etmek için gel....

akne izi kremi akneleri yok etme sivilce izi yok etme pembe maske sivilce izleri her kadının sorunudur akneler ahh nedir onlar cektiğimiz böle ya cıkar ayrı bir dert izi kalır ayrı bir dert ama artık izi kalmayacak dermanı bende buyrun okuyun:D:D Yüzümde çıkan sivilceler geçti ama kızarıklık şeklinde kaldı diyorsanız: Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzün. Her gün yüzünüzü...

Sayfayı Paylaş