gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pes2011 Tuş Takımı Ayarları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

pes2011, tuş takımı, ayarları, nasıl olmalı, dizilişi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Pes 2011, pek çok meleğin sevmediği bir futbol oyunudur.Ama sevenler de vardır elbet.Melekler için olmasa dahi çocukları için pes2011 oyununun tuş kombinasyonunun nasıl olacağını resimle paylaşmak istedik.

PES’in kurulu olduğu klasördeki settings.exe ye girip ,klavye kısmını yandaki gibi yaparsanız, tuş ayarlarınız Fifa’daki gibi olacaktır.

Hareketi shift veya E tuşu ile yapacaksınız.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Temmuz 2011
Pes2011 Tuş Takımı Ayarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klavye tuşundan araba

klavye tuşundan araba

klavyeden resim yapma klavye ile resim yapma klavyeyle
  2. photoshop kısa yol tuşları

photoshop kısa yol tuşları

Başlarken Ctrl + Alt + Shıt basılırsa Photoshopa reset atılır yani son ayarlamalar gider. Alt + Backspace Foreground rengını boyar Ctrl + Backspace Background rengını boyar Ctrk + K weya Edit=Prefence=General genel ayarların yapıldığı menü Ctrl + + Zoom in Ctrl + - Zoom out Zoom yaptığınızda space tusuna basarsanız zoom un ıcınde dolasabilirsiniz Tab tusu ile butun bölümleri kaldırıp...
  3. Tuşlara Hiç Dokunmadan İzleyin

Tuşlara Hiç Dokunmadan İzleyin

Tuşlara Hiç Dokunmadan İzleyin :D:D
  4. Klavye Kısayol Tuşları

Klavye Kısayol Tuşları

Klavye Kısayol Tuşları nelerdir bana Klavye Kısayol Tuşları hakkında tüyo bilgi verirmisiniz ne olur
  5. Numpad Tuşu Hangisi

Numpad Tuşu Hangisi

Numpad Tuşu Hangisi ? selam arkadaşlar acaba Numpad Tuşu Hangisi ben bulamıyorum yavv

Sayfayı Paylaş