gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Petek anne olamayacak mı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen ünlü şarkıcı Petek Dinçöz rahatsızlığından dolayı anne olamayacak bu rahatsızlık geçicimi kalıcımı detaylar haberimizde......
    'ÇOCUĞUM OLMAZ!'
    ÜNLÜ ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ HİPERTİROİT HASTASI OLDUĞU İÇİN TEDAVİ GÖRDÜĞÜNÜ BU YÜZDEN DE ÇOCUK YAPAMADIĞINI SÖYLEDİ.

Dinçöz, “İyileştikten sonra inşallah çocuğum olur” dedi...

Petek Dinçöz yeni albümü 'Ne Yapayım Şimdi Ben'in ilk konserini Anneler Günü'nde Astoria Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirdi. Güzel şarkıcı sahneye çıkmadan önce çarpıcı açıklamalar yaptı.

SORUNLU DOĞABİLİR

Hipertiroit hastası olan ve tedavi gören Petek Dinçöz çocuk özlemiyle ilgili şunları söyledi: 'Tedavi gördüğüm için şu an çocuk sahibi olamıyorum. Çünkü Allah korusun çocuğun akli dengesi sorunlu olabilir. Bir ay sonra kontrole gideceğim. İnşallah ben de çocuk sahibi olmayı istiyorum. Çocuğum olsa da olmasa da evlat edinebilirim.'

SEZEN’İN EVİ OKUL GİBİ

Eskiden bir giydiğini bir daha giymeyen Petek Dinçöz ekonomik krizin kendisini de vurduğunu söyledi. Ünlü şarkıcı, 'Sahne kıyafetlerimin yenisini yaptırmayı askıya aldım' dedi. Albüm için 3 ay boyunca her gün Sezen Aksu'nun evine gidip geldiğini ifade eden Dinçöz, 'Ben bir şarkı almaya gittim ve baktım ki orası tam bir okul. Hayat görüşüm değişti. Ben daha önce hiçbir şey bilmiyormuşum' diye konuştu.

Petek anne olamayacak mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kusursuz Anne Olmak mı?

Kusursuz Anne Olmak mı?

Her anne, zaman zaman çocuk yetiştirmenin zorluğundan ve de özgürlüğünü kısıtlamasından yakınır. Unutmayın çocuk yetiştirmek, iğneyle kuyu kazmak gibidir. Çocuklara zaman ayirin Bilirsiniz, çocuklar en olmadik zamanlarda size sorular sorarlar, onlarla ilgilenmenizi isterler. Iki eliniz kanda da olsa, çocugunuzu düs kirikligina ugratmamalisiniz. O dakikada sizin için en önemli is,...
  2. Petek

Petek

Petek balı helal mirasa, ganimete, şifa bulmaya, şirket yahut ortaklıktan elde edilecek kazanca, yücelik ve ilm" itibara, Petek balı bazen ibadete gösteriş karıştırmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Bal.)Rüyada ari petegi görmek, yakin akrabalariniza yardimda bulunacaginiza; petekten bal aldiginizi görmek, bir yerden büyük bir miktarda para alacaginiza isarettir.
  3. Petek Dinçöz - Kadın mıyım Dadın mı?

Petek Dinçöz - Kadın mıyım Dadın mı?

Bencillik rüyasından yan bakalım hadi küçük bey Soruyorsam merakımdan mükemmel mi gidiyor her şey Kabul et bir süre sonra alışkanlığa dönüyor her şey Ayrılıkta neyse payım bedelini ödeyip hemen giderim Kadın mıyım dadın mıyım söyle de sıfatımı öğreneyim Ayrılıkta neyse payım bedelini ödeyip hemen giderim Kadın mıyım dadın mıyım söyle de sıfatımı öğreneyim.
  4. Anne olmaya hazır mısınız?

Anne olmaya hazır mısınız?

Bazı hamilelikler eşler tarafından planlı bir şekilde uygulanır iki tarafta bebeğe hazır olarak kendilerini hissettiklerinde bebek düşünürler Peki hamilelik planlımı olmalı? Kadın anne olmaya kendini iyice hazırladıktan sonramı gebe kalmalı? Uzmanlara göre sorularınızın cevapları: Çocuk yetiştirmenin kolay olduğunu kimse iddia etmiyor. Belki siz de bu zor ve bir ömür boyu sürecek görevi...
  5. Ben Anne Olamayacağım

Ben Anne Olamayacağım

anne olamayacağım ben anne olamayacağım olamayanlar Hangi kelime anlatır bilmem Yokluğunun dayanılmaz acısını Hangi gözyaşı işler, nakış nakış Yüreğinin bir köşesine hasretini Kapılar kapanırken bir bir yüzüme Ümitlerim ateşe düşer Yakar, kavurur da derinden Kim anlar beni, kim dinler Koyun kuzular, ağaç meyveye durur Güneş yıldızlar doğurur gökyüzünde Karanlıklar sevinir Benim içimdeki cılız...

Sayfayı Paylaş