gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz 2011 Yılbaşı Programı

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

petek dinçöz yılbaşı 2011 petek dinçöz 2011 yılbaşı programı Eski mankenlerimizden şimdiki sanatçılarımızdan olan Petek Dinçöz 2011 yılbaşına Kıbrıs Jasmine Court Otelde sahne alacak sanatçılarımızdan biri.Eğer sizde yılbaşında Kıbrıs'ta girecek olan kişilerdenseniz Petek Dinçöz sizi yılbaşına birlikte girmeniz için Jasmine Court otelde bekliyor:)

Petek Dinçöz 2011 Yılbaşı Programı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Crowne Plaza Ankara Yılbaşı Programı 2011

Crowne Plaza Ankara Yılbaşı Programı 2011

ankara yılbaşı 2011 ankara 2011 yılbaşı programları programları Crowne Plaza Ankara 2011 yılbaşı programıyla ilgili sizlere detaylı bilgilere geçiyorum.Sizde eğer unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamak istiyorsanız en kısa zamanda Crowne Plaza da yerinizi ayırttırın:tik: Saat 20.00′da başlayacak programda, Fasıl Grubu, Figen Biricik Orkestrası, DJ Performansı, Çocuklar için Palyaço...
  2. İstanbul Dedeman Yılbaşı Programı 2011

İstanbul Dedeman Yılbaşı Programı 2011

dedeman yılbaşı İstanbul Dedeman yılbaşı programını merak edenler için sizlere detaylı bilgilere geçiyorum.Unutulmaz bir yılbaşı geçirmek isteyenler kesenin ağzını biraz açmak zorunda kalacak bu muhteşem mekan için.. Güçlü sesi ve sahnedeki zarif duruşuyla Candan Erçetin, Dedeman İstanbul’da !!! Eşsiz bir yılbaşı ziyafeti ve yemek müziği ile başlayacak olan Yılbaşı programı,CANDAN ERÇETİN ve...
  3. Hülya Avşar Yılbaşı Programı 2011

Hülya Avşar Yılbaşı Programı 2011

hülya avşar yılbaşı hülya avşar yılbaşı programı 2011 2011 Hülya Avşar ile birlikte 2011 yılına girmek isteyenlerin ortak adresi İstanbul Wow otel.Unutulmaz bir yılbaşına sevdiğiniz sanatçılar ile birlikte girmek istiyorsanız sizlere Hülya Avşar'ın sahne alacağı yılbaşı programıyla ilgili ayrıntılı bilgilere geçiyorum. WOW İstanbul Hotel 2011 Yılbaşı gecesi Hülya Avşar ve Hale Caneroğlu’nun...
  4. Petek Dinçöz - Yalanı Boşver (2011) / Albüm Tanıtımı

Petek Dinçöz - Yalanı Boşver (2011) / Albüm Tanıtımı

petek dinçöz 2011 albüm resimleri petek dinçöz albüm 2011 resimleri Petek Dinçöz - Yalanı Boşver (2011) / Albüm Tanıtımı Albümdeki Eserler 1. Yalanı Boşver 2. Off Modu 3. Seni Sensiz Seveceğim 4. Sevda 5. Sihirbaz 6. Dinamit 7. Yasak Bahçe 8. Bencil 9. Yalanı Boşver (Remix) 10. Off Modu (Remix) 11. Seni Sensiz Seveceğim (Remix) Bilgi Petek Dinçöz /...

Sayfayı Paylaş