gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Ben Bir Şarkıyım Söz Müzik Sensin

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kaçgün oldu seni arkadaşlarıma anlata anlata bitiremedim hala ne dersen de Sanki bin senedir aşığım yüzüne halimi gönlümü tanıyamadım adımı sorduğun yerde Aşkın o büyülü bembeyaz gülünün üstüne düşen su damlası gibi kalbim
    Bir rüya gibi uyanmak istemedim, sanki hep vardın, uzaktaydın geri geldin

Söz verir misin söyle
    Hep güler misin böyle
    Çok sever misin,
    Aşk verir misin
    Sadece beni hisseder misin

Gider misin, üzer misin
    Söyle söyle
    Hep mi böylesin, kimse bilmesin
    Durduğum yerde uçuyor gibiyim

Ben bir şarkıyım, söz müzik sensin
    Tabi söyleyeceğim
    Yağmurum rüzgarım aşkın kara kızıyım
    Tabi sevileceğim

Ben bir şarkıyım, söz müzik sensin
    Tabi söyleyeceğim
    Yağmurum rüzgarım aşkım kara sevdayım
    Tabi sevileceğim

Petek Dinçöz - Ben Bir Şarkıyım Söz Müzik Sensin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler.

Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler.

kalbim seni seçti müziği sözleri şarkısı dizi şarkısı sözleri mehmet erdem burada arkadaşlar. Atv Ekranlarında izleyiciyi ekran başına kitleyen Kalbim Seni Seçti Dizisinin şarkısı ve şarkı sözlerini birazdan sizlerle aşağıda paylaşacağız Melek'ler. Kalbim Seni Seçti şarkı sözleri paylaşımından önce Kalbim Seni Seçti dizisi hakkında ki kişisel görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Diziyi bir kaç...
  2. Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar acaba diyorum aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözünü bilen var mı? Varsa bana yazsın ben bu şarkıyı çok seviyorum ezberlemek istiyorum.
  3. İşte size Petek Dinçöz 2012 Çekil Şarkısı Sözleri

İşte size Petek Dinçöz 2012 Çekil Şarkısı Sözleri

Petek Dinçöz Çekil Şarkısının Sözü Petek Dinçöz 2012 Çekil Şarkısı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 albümleri arasında yer alan ve bu yıla damgasını vuracak olan şarkılara sahiplik edecek olan Petek Dinçöz 2012 albümü şarkıları arasında ki Çekil adlı şarkının sözlerini sizler için paylaşıyor ve bu şarkının sözlerini bizden rica eden tüm misafirlerimize işte size Petek...
  4. Petek Dinçöz Çekil Sözleri isteyenler için burada

Petek Dinçöz Çekil Sözleri isteyenler için burada

Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözleri Petek Dinçöz Çekil Şarkısı Sözleri Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü Geçtiğimiz günlerde sizlere Petek Dinçöz topuz saç modellerini sunmuştuk. Şimdi de giyimi ve kuşamıyla her zaman beğeni toplayan Petek Dinçözün yeni albümü şarkıları arasında yer alan Petek Dinçöz Çekil şarkısı sözleri paylaşımında bulunuyoruz Melek'lerim. Artık sana gölge etmiyorum Hangi...

Sayfayı Paylaş