gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Bende Kaldı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bende kaldı gidince,
    Birşey koptu içimde.
    Gözlerinle süzünce
    Sözler kaldı dilimde.

Dilde yandı,bende yandı..!
    Çık gel yolu biliyorsun.
    Sen çok ayıp ediyorsun.
    Seni unutamıyorum,
    Biliyor musun?

Hep yalan söyleyince,
    Bu günler oldu dünler.
    Anladım dönmeyince
    Sende kaldı, bende kaldı, dünde saklı o günler.

Sen yalandan sevince,
    Ayrılmak düştü bize.
    Ağladım dönmeyince
    Evde kaldı, yerde kaldı, tozlu saklı resimler.
    Sende kaldı, bende kaldı, dünde saklı o günler.

Petek Dinçöz - Bende Kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Sandım Ki

Petek Dinçöz - Sandım Ki

Sana yüzyıllardan dolu Bir kalp kurdum İçinde bir günlük Yüreğin yok mu Duyanı çıldırtan Deli bir aşk sundum Göğsünde saklanmış, Haberin yok mu Seni sevenlerin adını bil Kalbimde gizlenen yerini bil Gideceğin gönül kapını bil Beni yalancı aşklara bırak Seni sevenlerin adını bil Kalbimde gizlenen yerini bil Gideceğin gönül kapını bil Yada bu kalbimi bana bırak Sandım ki aşk yalancı değil...
  2. Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Darlaniyorum of daraliyorum nefesi bile zor aliyorum dusmusuz dunyanin turlu derdine,derdine gecim derdine omrumu paraliyorum duvarlari yikmak lazim disariya cikmak lazim ne var ne yok bakmak lazim hadi bakalim gecelere gecelere,gecelere akalim cikar at acilari giy hadi cicileri X2 herseyi unuturur istanbul geceleri (istanbul geceleri)
  3. Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Sen televizyon başında haberlerle Ben köşe başında hayallerle Ömrümüz geçiyor,aynı odada ayrı dünyada Sen beyaz cam önünde koyunları sayıyorsun Ben beyaz perdemde yıldızları sayıyorum sen yine uyukluyorsun,ben yine sayıklıyorum bir avuç odada bir başka dünyada ister odun,kömür olmasın;Kalbim ısıtır seni ister dolap boş olsun gözlerim doyurur seni sen bana ver kendini ben gelirim...
  4. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...

Sayfayı Paylaş