gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sen televizyon başında haberlerle
    Ben köşe başında hayallerle
    Ömrümüz geçiyor,aynı odada ayrı dünyada
    Sen beyaz cam önünde koyunları sayıyorsun
    Ben beyaz perdemde yıldızları sayıyorum
    sen yine uyukluyorsun,ben yine sayıklıyorum
    bir avuç odada bir başka dünyada
    ister odun,kömür olmasın;Kalbim ısıtır seni
    ister dolap boş olsun gözlerim doyurur seni

sen bana ver kendini
    ben gelirim kendime
    iki kadeh az içsen
    gül dikersin kalbime

Petek Dinçöz - Beyaz Cam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Sandım Ki

Petek Dinçöz - Sandım Ki

Sana yüzyıllardan dolu Bir kalp kurdum İçinde bir günlük Yüreğin yok mu Duyanı çıldırtan Deli bir aşk sundum Göğsünde saklanmış, Haberin yok mu Seni sevenlerin adını bil Kalbimde gizlenen yerini bil Gideceğin gönül kapını bil Beni yalancı aşklara bırak Seni sevenlerin adını bil Kalbimde gizlenen yerini bil Gideceğin gönül kapını bil Yada bu kalbimi bana bırak Sandım ki aşk yalancı değil...
  2. Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Darlaniyorum of daraliyorum nefesi bile zor aliyorum dusmusuz dunyanin turlu derdine,derdine gecim derdine omrumu paraliyorum duvarlari yikmak lazim disariya cikmak lazim ne var ne yok bakmak lazim hadi bakalim gecelere gecelere,gecelere akalim cikar at acilari giy hadi cicileri X2 herseyi unuturur istanbul geceleri (istanbul geceleri)
  3. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...
  4. Petek dinçöz hastanede!

Petek dinçöz hastanede!

Acil şifalar :) DÖRT GÜN ÖNCE AKŞAM SAATLERİNDE EŞİ TARAFINDAN EVDE NEFESSİZ KALIP BOĞULMAK ÜZEREYKEN BULUNAN VE ACİLEN HASTANEYE KALDIRILAN ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ'ÜN AĞIR ZATÜRREEYE YAKALANDIĞI ORTAYA ÇIKTI. 4 gün hastanede tedavi gören sanatçı, aylar önce verdiği söz gereğince İstanbul'daki Sait Halim Paşa yalısında verilen bir davette sahne aldı. Dinçöz, acil durum için kapısında...

Sayfayı Paylaş