gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Çifti İlişkisi Tamamen Bitti

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar Çifti Ayrıldı

Petek Dinçöz ve Can Tanrıyarın İlişkisi Bitti

Petek Dinçöz haberleri

Saç modellerinden kılık kıyafetine ve tabi ki fiziğine kadar her yönüyle genç kızlar tarafından beğenilen şarkıcı Petek Dinçöz ile bir deneme kararı daha aldıkları boşandığı eşi Can Tanrıyar'ın ilişkisi tamamen bitti melekler. İşte Petek Dinçöz haberleri, haberin detayları...

2008 yılında süpriz bir şekilde Beyaz Show'da canlı yayında evlenen Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar çifti ayrıldıklarını basına duyurdu. Evlendikten 2 yıl sonra boşanan çift tekrar deneme kararı aldıklarını ancak anlaşamayıp ayrıldıklarını açıkladı.

Değerli basın mensubu arkadaşlarımız...
    12 yıllık ilişkimizi karşılıklı konuşarak, anlaşarak bitirme kararı aldık... Aslında bir süre önce de resmen boşanmıştık. Sonra tekrar denemeye karar vermiştik. Ama bu deneme başarılı olmadı. Birbirimi kırmamak, üzmemek, hep arkadaş ve dost kalabilmek için ayrılmaya karar verdik.

Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Çifti İlişkisi Tamamen Bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Can Damarı

Petek Dinçöz - Can Damarı

sadıktın bana karşı sana toz kondurmazdım herkesten duyardımda asla senden ummazdım hikayeni dinledim hiç mantıklı gelmedi kadın ahı alınmaz annen söylemedimi her gece tövbeler etsende kurtulamazsın bu günahtan kendi düşen ağlamaz her şeyini affederdim ama bak sınırı aştın ihanete taviz yok can damarıma bastın
  2. Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar !

Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar !

Bu konu; Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Can Tanrıyar açtı ağzını yumdu gözünü. Eski eşi Petek Dinçöz 'ün evine yaklaşmaması için tedbir kararı aldırdığı Can Tanrıyar Petek Dinçöz 'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte noktasına virgülüne dokunmadan o açıklamalar... Haberler var gazetelerde… Petek,...
  3. Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi  Arasında Ne Var ?

Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi Arasında Ne Var ?

Bu konu; Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi Arasında Ne Var haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başlığı okuduğunuzda gözlerinize inanamadığınıza eminiz ama biz de haberi ilk okuduğumuzda kaderin bir insana nasıl böyle kötü bir tesadüf yaşatabildiğine şaştık kaldık. Geçtiğimiz gün Can Tanrıyar 'ın Petek Dinçöz 'le ilgili olarak yaptığı açıklamaları sizlerle...
  4. Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler

Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler

Bu sayfa; Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem evli olan ünlü şarkıcı Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar arasındaki sular durulmak bilmiyor. Petek Dinçöz’ün avukatının Can Tanrıyara'a açtıı davada bugün yeni duruşma görüldü. Can Tanrıyar, iki ay önce, Petek Dinçöz’le olan konuları artık kapadığını ve rafa...
  5. Petek Dinçöz Can Tanrıyar'la Yine Mahkemelik!

Petek Dinçöz Can Tanrıyar'la Yine Mahkemelik!

Bu sayfa; Petek Dinçöz Can Tanrıyar'la Yine Mahkemelik haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Petek Dinçöz eski eşi Can Tanrıyar ile yine mahkemelik oldu. Yanlı yayınlar yaptığı gerekçesiyle eski eşi Can Tanrıyar'ın da ortağı olduğu Uçankuş internet magazin haberleri sitesine dava açan Dinçöz 100 bin TL tazminat istiyor... Ünlü şarkıcı, aleyhinde yapılan haberler...

Sayfayı Paylaş