gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bir dönem evli olan ünlü şarkıcı Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar arasındaki sular durulmak bilmiyor. Petek Dinçöz’ün avukatının Can Tanrıyara'a açtıı davada bugün yeni duruşma görüldü. Can Tanrıyar, iki ay önce, Petek Dinçöz’le olan konuları artık kapadığını ve rafa kaldırdığını açıklamış ve tamamen susmuştu. Bugün görülen davada neler oldu haberimize geçiyoruz...

Bu kez Petek Dinçöz’ün avukatı dava açmıştı Can Tanrıyar’a!.. (Daha önce de Petek Dinçöz’ün diğer yanındakiler de açmıştı)

Yani Dinçöz tarafı konuları asla kapatmak istemiyor bir türlü… Tanrıyar’ın iki ay önceki net açıklamalarına rağmen… Bu da toplumda çok ilginç karşılanıyor.

Petek Dinçöz bu konuları konuşmak istemiyormuş gibi davranırken belli ki, kapanmasını da istemiyor!.. Ama neden?.. Kimse bunu çözemiyor!..

Bugünkü duruşmanın esas konusu ise aylar önce Can Tanrıyar’ın, uzlaşma mesajlarını Petek Dinçöz’e iletmeyip, tam tersi bir tutum sergileyen avukata ettiği hakaret iddiasıydı. Tanrıyar, bugünkü davada da, “Ne kadar konuları kapatmak istesem, olmadı. Tam tersi yapıldı. Ben de bunun üzerine hakaret maksatlı değil ama etik olarak çok yanlış bir tutum izlediklerini söyleyen cümleler sarfettim” dedi.

Ama en önemlisi!!!

Bugünkü duruşmada, hakim Can Tanrıyar’a sordu, “Uzlaşmak istiyor musunuz?..” diye…

Tanrıyar net bir şekilde cevap verdi:

“Benim, bunlarla hiçbir işim, derdim yok, tabi ki uzlaşmak istiyorum”

Hakim aynı soruyu, Petek Dinçöz’ün avukatına sordu ve cevap:

“Hayır, biz istemiyoruz. Daha çok görülecek davamız var Can Tanrıyar’la!..”

Ardından Can Tanrıyar, mahkeme çıkışı Twitter’ına yazdı:

“Sabahtan beri yine mahkemedeydim yine!.. Şu Bıcırlarla mı uğraşim bunlarla mı?.. Ne istiyorlar anlamak mümkün değil… Hakim soruyor uzlaşma istiyor musunuz diye, ben hemen “Evet, bunlarla bir derdim yok” diyorum. Peteğin avukatı “Yok biz uzlaşmak istemiyoruz” diyor!..”

“Ama bir şeyi fark ettim, bence Peteğin bugünkü davadan bile haberi yok. Onun reklam ya da olay çıkarmak için bunları yaptırdığına inanmıyorum”

“Her hafta adliye olur mu?.. Ne istediğini söyleyen yok. Ama tabi ki bu vekaletleri veren ve bu işlerin aylarca sürmesine neden olan da Petek…”

Yazık ya, vallahi yazık… Sen yıllarca neler yap, sonra o aylarca sana bunları yapsın, bir de susuyormuş gibi davranıp!..”

Bu Twitler’den sonra Can Tanrıyar’a gelen mesajlardan bazıları ise şöyle oldu:

“TC İstanbullu 34: Allah yardımcın olsun Can Bey… Benim de başımda böyle bir insafsız var”

“Meltem Keleş: Sizin ustalığınıza ve işinizde olan kariyeriniz ve yaptıklarınızla bugününü koruyan Peteğin reklama ihtiyacı var mı?..”

“Müjde Öngören: Siz neden şarkı söylemeyi kestiniz?.. Yılın şarkısı yolundaydı oysa… Artık şarkı sözleriyle cevap verin, boş verin”

“Meyrem: Allah size kolaylık versin… Petek hanım sizi son zamanlarda çok yıprattı, Allah yardımcınız olsun”

TV Hülya: “Ne demişler, çok verip azdırmıcan!!! Siz bunu yaptınız”

Şahinde Aygün Özmen: Can abi Allah size mutluluk versin. Sizi uzaktan çok tanımıyorduk. Şimdi tanıdık, sevdik abi… Sabırlı olun geçicek inşallah”

Sevda: “Rahmetli eşinizin ahı tutmuş olmalı…”

Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Can Damarı

Petek Dinçöz - Can Damarı

sadıktın bana karşı sana toz kondurmazdım herkesten duyardımda asla senden ummazdım hikayeni dinledim hiç mantıklı gelmedi kadın ahı alınmaz annen söylemedimi her gece tövbeler etsende kurtulamazsın bu günahtan kendi düşen ağlamaz her şeyini affederdim ama bak sınırı aştın ihanete taviz yok can damarıma bastın
  2. Şike Davasıyla İlgili Son Gelişmeler Burada!

Şike Davasıyla İlgili Son Gelişmeler Burada!

şike davası son gelişmeler fenerbahçenin durumu küme düşecek mi son dakika ile ilgili bilgiler burada melekler Şike davasında sular durulmuyor melekler.Bu ay içinde karar vermesi gereken Futbol Federasyonundan bir açıklama yapıldı.Başkan Mehmet Ali Aydınlar'ın yaptığı açıklamada bazı noktalar dikkat çekti melekler. Aydınlar etik kurulunun raporunu açıklarken ''Bazı maçlarda şike...
  3. Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Çifti İlişkisi Tamamen Bitti

Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Çifti İlişkisi Tamamen Bitti

Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar Çifti Ayrıldı Petek Dinçöz ve Can Tanrıyarın İlişkisi Bitti Petek Dinçöz haberleri Saç modellerinden kılık kıyafetine ve tabi ki fiziğine kadar her yönüyle genç kızlar tarafından beğenilen şarkıcı Petek Dinçöz ile bir deneme kararı daha aldıkları boşandığı eşi Can Tanrıyar'ın ilişkisi tamamen bitti melekler. İşte Petek Dinçöz haberleri, haberin detayları......
  4. Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar !

Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar !

Bu konu; Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Can Tanrıyar açtı ağzını yumdu gözünü. Eski eşi Petek Dinçöz 'ün evine yaklaşmaması için tedbir kararı aldırdığı Can Tanrıyar Petek Dinçöz 'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte noktasına virgülüne dokunmadan o açıklamalar... Haberler var gazetelerde… Petek,...
  5. Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi  Arasında Ne Var ?

Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi Arasında Ne Var ?

Bu konu; Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi Arasında Ne Var haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başlığı okuduğunuzda gözlerinize inanamadığınıza eminiz ama biz de haberi ilk okuduğumuzda kaderin bir insana nasıl böyle kötü bir tesadüf yaşatabildiğine şaştık kaldık. Geçtiğimiz gün Can Tanrıyar 'ın Petek Dinçöz 'le ilgili olarak yaptığı açıklamaları sizlerle...

Sayfayı Paylaş