gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz Can Tanrıyar'la Yine Mahkemelik!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Petek Dinçöz Can Tanrıyar'la Yine Mahkemelik haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Petek Dinçöz eski eşi Can Tanrıyar ile yine mahkemelik oldu. Yanlı yayınlar yaptığı gerekçesiyle eski eşi Can Tanrıyar'ın da ortağı olduğu Uçankuş internet magazin haberleri sitesine dava açan Dinçöz 100 bin TL tazminat istiyor...

Ünlü şarkıcı, aleyhinde yapılan haberler nedeniyle Tanrıyar’a, Tanrıyar’ın ortağı olduğu ‘ucankus.com’ sitesine ve site yöneticisi Evren Ersoy’a 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Dinçöz’ün avukatı tarafından İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne sunulan dilekçede Tanrıyar’ın Twitter’dan Dinçöz ve annesi hakkında iftiralarda bulunduğu, 8 Ekim 2012’de ucankus.com’da Dinçöz’ün asistanı Murat Yüzer’in Facebook’ta paylaştığı fotoğrafları kullanarak “Petek Dinçöz’e büyük oyun! Petek Dinçöz’ün İzmir’de inzivaya çekilmesini fırsat bilen annesi ve asistanı, bir erkekten yeni bir Petek yarattı!” şeklinde bir haber yayınlandığı kaydedildi. Dilekçede şu ifadelere yer verildi: “Müvekkilim son dönemde kadına şiddet olgusunun simgesi olabilecek hale getirildi. Aylardan beri toplum önünde uğradığı psikolojik terör, bir magazin olayı gibi işlendi. Bir kadının linçe tabi tutulduğu gözlerden kaçırıldı. Davalılar bu siteyi, müvekkilim üzerinde baskı kurmak adına kullanıyor.” Davanın görülmesine önümüzdeki günlerde başlanacak.

Petek Dinçöz Can Tanrıyar'la Yine Mahkemelik! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Yine Yalnızım

Petek Dinçöz - Yine Yalnızım

Seni unutabilsem Seni hatırlayabilsem Kararsızım,kararsızım Yine yalnızım Seni bir bulabilsem Seni buldurabilsem Sabırsızım,sabırsızım Yine yalnızım Benim hayatım hep keder Bitsin artık ne olur yeter Yeniden doğarsam eğer Aşkı tanımak bile istemiyorum Seni unutabilsem Seni hatırlayabilsem Kararsızım,kararsızım Yine yalnızım Seni anlayabilsem Seni anlatabilsem...
  2. Petek Dinçöz - Can Damarı

Petek Dinçöz - Can Damarı

sadıktın bana karşı sana toz kondurmazdım herkesten duyardımda asla senden ummazdım hikayeni dinledim hiç mantıklı gelmedi kadın ahı alınmaz annen söylemedimi her gece tövbeler etsende kurtulamazsın bu günahtan kendi düşen ağlamaz her şeyini affederdim ama bak sınırı aştın ihanete taviz yok can damarıma bastın
  3. Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Çifti İlişkisi Tamamen Bitti

Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Çifti İlişkisi Tamamen Bitti

Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar Çifti Ayrıldı Petek Dinçöz ve Can Tanrıyarın İlişkisi Bitti Petek Dinçöz haberleri Saç modellerinden kılık kıyafetine ve tabi ki fiziğine kadar her yönüyle genç kızlar tarafından beğenilen şarkıcı Petek Dinçöz ile bir deneme kararı daha aldıkları boşandığı eşi Can Tanrıyar'ın ilişkisi tamamen bitti melekler. İşte Petek Dinçöz haberleri, haberin detayları......
  4. Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi  Arasında Ne Var ?

Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi Arasında Ne Var ?

Bu konu; Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi Arasında Ne Var haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başlığı okuduğunuzda gözlerinize inanamadığınıza eminiz ama biz de haberi ilk okuduğumuzda kaderin bir insana nasıl böyle kötü bir tesadüf yaşatabildiğine şaştık kaldık. Geçtiğimiz gün Can Tanrıyar 'ın Petek Dinçöz 'le ilgili olarak yaptığı açıklamaları sizlerle...
  5. Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler

Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler

Bu sayfa; Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem evli olan ünlü şarkıcı Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar arasındaki sular durulmak bilmiyor. Petek Dinçöz’ün avukatının Can Tanrıyara'a açtıı davada bugün yeni duruşma görüldü. Can Tanrıyar, iki ay önce, Petek Dinçöz’le olan konuları artık kapadığını ve rafa...

Sayfayı Paylaş