gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Petek Dinçöz Çekil Sözleri isteyenler için burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözleri Petek Dinçöz Çekil Şarkısı Sözleri

Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü

Geçtiğimiz günlerde sizlere Petek Dinçöz topuz saç modellerini sunmuştuk. Şimdi de giyimi ve kuşamıyla her zaman beğeni toplayan Petek Dinçözün yeni albümü şarkıları arasında yer alan Petek Dinçöz Çekil şarkısı sözleri paylaşımında bulunuyoruz Melek'lerim.

Artık sana gölge etmiyorum
    Hangi rüzgara kapılırsan kapıl
    Eğer eğleniyorsan bu halimle
    Çekip gidenlerin arasına

Çekil çekil hayatımdan
    Kırık dökük yaşantımdan
    Bir parçasın sen aldırmam
    Düştüm desen de kaldırmam

Kaldırın kolları, aşk denen sonları
    Geçtik o yolları başa dönüyor
    Tatlı yalanları mutlu masalları
    Boşverin onları kim yazıyor

Çekil çekil hayatımdan
    Kırık dökük yaşantımdan
    Bir parçasın sen aldırmam
    Düştüm desen de kaldırmam

Petek Dinçöz Çekil Sözleri isteyenler için burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

Hadise Süpermen Şarkı Sözleri Hadise Süpermen Şarkısının Sözü Hadise yeni imajıyla dikkatleri ve yeni çektiği klibiyle tüm dikkatlari üzerine çekti ve kesinlike beğeni topladı Melek'lerim. Biz de Hadisenin süpermenm şarkısı sözleri isteyen misafirlerimiz için, Hadise'nin yeni şarkısı Süpermen sözlerini paylaşıyoruz. Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali Çok saftım dimi bende, olanları...
  2. Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar acaba diyorum aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözünü bilen var mı? Varsa bana yazsın ben bu şarkıyı çok seviyorum ezberlemek istiyorum.
  3. İşte size Petek Dinçöz 2012 Çekil Şarkısı Sözleri

İşte size Petek Dinçöz 2012 Çekil Şarkısı Sözleri

Petek Dinçöz Çekil Şarkısının Sözü Petek Dinçöz 2012 Çekil Şarkısı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 albümleri arasında yer alan ve bu yıla damgasını vuracak olan şarkılara sahiplik edecek olan Petek Dinçöz 2012 albümü şarkıları arasında ki Çekil adlı şarkının sözlerini sizler için paylaşıyor ve bu şarkının sözlerini bizden rica eden tüm misafirlerimize işte size Petek...
  4. Farabi Nin Ünlü Sözü isteyenler için Farabinin özlü sözleri burada

Farabi Nin Ünlü Sözü isteyenler için Farabinin özlü sözleri burada

Farabi Nin Ünlü Sözleri Farabi Nin Güzel Sözleri Daha önce ünlü islam düşünürü olan Farabinin biyografi bilgilerini sizler ile paylaşmıtık Melek'lerim. Şimdi de Farabinin ünlü sözleri isteğinde bulunan tüm misafirlerimiz için, bu yazımızda Farabi nin güzel sözleri paylaşımında bulunuyoruz arkadaşlarım:) Bir eylemin ahlaklı olduğunu bilip de ona uygun davranmayan kişi, o...

Sayfayı Paylaş