gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Petek Dinçöz hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

petek dinçöz biyografi petek dinçöz hayatı kimdir dinçözün hayatı petek dinçöz hayatı, kimdir, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, resimleri

Mankenlikten, şarkıcılığa ve sunuculuğa - oyunculuğa transfer olan ekranların güzel ve başarılı isimlerinden Petek Dinçöz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler!

Petek Dinçöz
    Aşkın Tam Sırası albüm kapağı Doğum tarihi 29 Mayıs 1980 Doğum yeri İzmir, Türkiye Mesleği Oyuncu, şarkıcı, sunucu, mankenlik, Petek Dinçöz (d. 29 Mayıs 1980, İzmir), Türk dizi oyuncusu ve şarkıcı.

Diskografi

Sen Değmezsin albüm kapağı

Şaka Gibialbüm kapağı

Bende Kaldı, (2001)
    Aşkın Tam Sırası, (2002)
    Sen Değmezsin, (2003)
    Şaka Gibi, (2004)
    Doktor Tavsiyesi, (2005)
    Kördüğüm, (2006)
    Remixlere Nonstop İstanbul Geceleri, (2006)
    Sen Kralsan Ben Neyim?, (2007)

Filmografi

Sırılsıklam
    Zehirli Çiçek
    Bir Yıldız Tutuldu
    Nehir
    Keloğlan Kara Prens'e Karşı(Can Kız)

Petek Dinçöz hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Darlaniyorum of daraliyorum nefesi bile zor aliyorum dusmusuz dunyanin turlu derdine,derdine gecim derdine omrumu paraliyorum duvarlari yikmak lazim disariya cikmak lazim ne var ne yok bakmak lazim hadi bakalim gecelere gecelere,gecelere akalim cikar at acilari giy hadi cicileri X2 herseyi unuturur istanbul geceleri (istanbul geceleri)
  2. Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Sen televizyon başında haberlerle Ben köşe başında hayallerle Ömrümüz geçiyor,aynı odada ayrı dünyada Sen beyaz cam önünde koyunları sayıyorsun Ben beyaz perdemde yıldızları sayıyorum sen yine uyukluyorsun,ben yine sayıklıyorum bir avuç odada bir başka dünyada ister odun,kömür olmasın;Kalbim ısıtır seni ister dolap boş olsun gözlerim doyurur seni sen bana ver kendini ben gelirim...
  3. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...
  4. Petek Dinçöz Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Petek Dinçöz Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bu konu Petek Dinçöz hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların güzel yıldızı, eski manken, şarkıcı ve progrtam sunucusu Petek Dinçöz bir dönem Can Tanrıyar ile olan birlikteliğiyle gündemdeydi. 8 yıllık flörtün ardından evlenen çift 2 yıl sonra boşanmıştı. Bu sayfamızda sizlere Petek Dinçöz hayatı ile ilgili bilgiler veriyoruz... Petek Dinçöz 29 Mayıs 1980...

Sayfayı Paylaş