gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Kadın mıyım Dadın mı?

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bencillik rüyasından yan bakalım hadi küçük bey Soruyorsam merakımdan mükemmel mi gidiyor her şey
    Kabul et bir süre sonra alışkanlığa dönüyor her şey
    Ayrılıkta neyse payım bedelini ödeyip hemen giderim
    Kadın mıyım dadın mıyım söyle de sıfatımı öğreneyim
    Ayrılıkta neyse payım bedelini ödeyip hemen giderim
    Kadın mıyım dadın mıyım söyle de sıfatımı öğreneyim.

Petek Dinçöz - Kadın mıyım Dadın mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Sen televizyon başında haberlerle Ben köşe başında hayallerle Ömrümüz geçiyor,aynı odada ayrı dünyada Sen beyaz cam önünde koyunları sayıyorsun Ben beyaz perdemde yıldızları sayıyorum sen yine uyukluyorsun,ben yine sayıklıyorum bir avuç odada bir başka dünyada ister odun,kömür olmasın;Kalbim ısıtır seni ister dolap boş olsun gözlerim doyurur seni sen bana ver kendini ben gelirim...
  2. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...
  3. Petek anne olamayacak mı

Petek anne olamayacak mı

çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen ünlü şarkıcı Petek Dinçöz rahatsızlığından dolayı anne olamayacak bu rahatsızlık geçicimi kalıcımı detaylar haberimizde...... 'ÇOCUĞUM OLMAZ!' ÜNLÜ ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ HİPERTİROİT HASTASI OLDUĞU İÇİN TEDAVİ GÖRDÜĞÜNÜ BU YÜZDEN DE ÇOCUK YAPAMADIĞINI SÖYLEDİ. Dinçöz, “İyileştikten sonra inşallah çocuğum olur” dedi... Petek Dinçöz yeni albümü 'Ne...
  4. Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar acaba diyorum aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözünü bilen var mı? Varsa bana yazsın ben bu şarkıyı çok seviyorum ezberlemek istiyorum.

Sayfayı Paylaş