gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Petek Dinçöz'ün "Ne Yapayım Şimdi Ben" isimli yeni albümü Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Albümün ilk çıkış şarkısı, düzenlemesi Kıvanç K'ya, bestesi Sezen Aksu'ya ait olan: "Ne Yapayım Şimdi Ben" Dinamik bir alt yapı ile hazırlanan şarkıda Petek Dinçöz yorumu da dikkat çekiyor.
    Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben

Ne Yapayım Şimdi Ben
    Pembe Balon
    Doktora Git
    İstemem
    Maç
    Ne Yapayım Şimdi Ben (Mustafa Ceceli Versiyon)
    Solan Çiçekler
    Pembe Balon (Mustafa Ceceli Versiyon)
    Doktora Git (Mustafa Ceceli Versiyon)
    Ne Yapayım Şimdi Ben (Kıvanç K Mix)
    Doktora Git (Kıvanch K Mix)

Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Yanarım Şimdi

Petek Dinçöz - Yanarım Şimdi

Kendimi hapsettim yanlızlığa Ne arayan var nede soran Kalbimin her köşesi bin dertle sızlar Ah sevgilim o dert senle başlar Karanlık geceler ışığım oldu Sensizlik bana ızdırap oldu Mazim bana hesap sordu O günlere yanarım şimdi Hıçkırıklarla boğuldum bu akşam Ağlamaktan bile aiz kalmışım Gönlümü bile o zalim adam Şimdi bir başkasına bakar olmuş
  2. Petek Dinçöz - Ben Bir Şarkıyım Söz Müzik Sensin

Petek Dinçöz - Ben Bir Şarkıyım Söz Müzik Sensin

Kaçgün oldu seni arkadaşlarıma anlata anlata bitiremedim hala ne dersen de Sanki bin senedir aşığım yüzüne halimi gönlümü tanıyamadım adımı sorduğun yerde Aşkın o büyülü bembeyaz gülünün üstüne düşen su damlası gibi kalbim Bir rüya gibi uyanmak istemedim, sanki hep vardın, uzaktaydın geri geldin Söz verir misin söyle Hep güler misin böyle Çok sever misin, Aşk verir misin Sadece beni hisseder...
  3. Petek Dinçöz - Bay Bay (Şimdi Aşklar Laylay)

Petek Dinçöz - Bay Bay (Şimdi Aşklar Laylay)

Bu laflar sana ait değil Bu halin yabancı tanıdık değil Sanki karşımda sen değil Ben gidiyorum hiç sorun değil Kalbim kırılmadı desem hiç değil Bu iş başıma ilk gelmiş de değil Bildiklerim çok ama yok elimde delil Ben gidiyorum hah hiç sorun değil [Nakarat] Bay bay şimdi zaten aşklar lay lay Yok ay bana uymaz gönlümü sarar Bay bay şimdi zaten aşklar yapay Yok ay bana uymaz gönlümü sarar Bu...
  4. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...

Sayfayı Paylaş