gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - O Gözlerin Benim Hakkım

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dün gece resmini ikiye ayırdım bana baktığı gibi
    kimseye bakmasın diye
    ateşimi söndürdün
    o güzel gözlerinde
    beni yaktığı kimseyi yakmasın diye
    NE YANİ!!!

bundan sonra gözleri cennet kokan sevgilim
    yok mu benim.
    ne yani...

bundan sonra tenine bir yabancı mı dokunacak senin?..

yaralıyım yaralı
    bu sensiz sabahlara nasıl uyanırım
    anıların gözü yaşlı
    şarkılar da zehir zıkkım
    en iyi sen biliyorsun
    o gözlerin benim hakkım...))2X

Petek Dinçöz - O Gözlerin Benim Hakkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Gözümden Düştüğün Yerde Kalırsın

Petek Dinçöz - Gözümden Düştüğün Yerde Kalırsın

Bu kadar üzersen sen beni böyle Yarınımda değil dünde kalırsın Her gün ağlatırsan kırarsan beni Gözümden düştüğün yerde kalırsın Habersiz sessizce çeker giderim Uyanır uykundan donar kalırsın Bir veda mektubu bile bırakmam Suçun günahınla kala kalırsın Şiir: Gidersen gizli saklı git Veda edersen bırakmam seni Gidersen not bırakma başucumda Beni yerle bir etmeden Umudumu tüketmeden Yüzüme...
  2. Petek Dinçöz - Bende Kaldı

Petek Dinçöz - Bende Kaldı

Bende kaldı gidince, Birşey koptu içimde. Gözlerinle süzünce Sözler kaldı dilimde. Dilde yandı,bende yandı..! Çık gel yolu biliyorsun. Sen çok ayıp ediyorsun. Seni unutamıyorum, Biliyor musun? Hep yalan söyleyince, Bu günler oldu dünler. Anladım dönmeyince Sende kaldı, bende kaldı, dünde saklı o günler. Sen yalandan sevince, Ayrılmak düştü bize. Ağladım dönmeyince Evde kaldı, yerde kaldı,...
  3. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...
  4. Petek Dinçöz Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Petek Dinçöz Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bu konu Petek Dinçöz hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların güzel yıldızı, eski manken, şarkıcı ve progrtam sunucusu Petek Dinçöz bir dönem Can Tanrıyar ile olan birlikteliğiyle gündemdeydi. 8 yıllık flörtün ardından evlenen çift 2 yıl sonra boşanmıştı. Bu sayfamızda sizlere Petek Dinçöz hayatı ile ilgili bilgiler veriyoruz... Petek Dinçöz 29 Mayıs 1980...

Sayfayı Paylaş