gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Sen Kralsan Ben Neyim

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ben durak degilim gelip geçtigin her gece kapıma park edemezsin korkaklığın adı ne zaman gurur oldu
    sen bu huylarını canım terk edemezsin
    gitmek için çok geç kaldın
    büyük olur yalan aşkın derdi
    benim yerimde inan kim olsa
    seni çoktan terk edrdi
    sen kralsan ben neyim :mafya:
    aşkına kölemiyim
    daha ne istiyosun kapında mı öleyim
    gel benden özür dile
    bak kırıldı yüregim
    ya yeniden seveyim ya defterden sileyim

Petek Dinçöz - Sen Kralsan Ben Neyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Ben Bir Şarkıyım Söz Müzik Sensin

Petek Dinçöz - Ben Bir Şarkıyım Söz Müzik Sensin

Kaçgün oldu seni arkadaşlarıma anlata anlata bitiremedim hala ne dersen de Sanki bin senedir aşığım yüzüne halimi gönlümü tanıyamadım adımı sorduğun yerde Aşkın o büyülü bembeyaz gülünün üstüne düşen su damlası gibi kalbim Bir rüya gibi uyanmak istemedim, sanki hep vardın, uzaktaydın geri geldin Söz verir misin söyle Hep güler misin böyle Çok sever misin, Aşk verir misin Sadece beni hisseder...
  2. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...
  3. Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben (2009)

Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben (2009)

Petek Dinçöz'ün "Ne Yapayım Şimdi Ben" isimli yeni albümü Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Albümün ilk çıkış şarkısı, düzenlemesi Kıvanç K'ya, bestesi Sezen Aksu'ya ait olan: "Ne Yapayım Şimdi Ben" Dinamik bir alt yapı ile hazırlanan şarkıda Petek Dinçöz yorumu da dikkat çekiyor. Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben Ne Yapayım Şimdi Ben Pembe...
  4. Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi  Arasında Ne Var ?

Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi Arasında Ne Var ?

Bu konu; Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi Arasında Ne Var haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başlığı okuduğunuzda gözlerinize inanamadığınıza eminiz ama biz de haberi ilk okuduğumuzda kaderin bir insana nasıl böyle kötü bir tesadüf yaşatabildiğine şaştık kaldık. Geçtiğimiz gün Can Tanrıyar 'ın Petek Dinçöz 'le ilgili olarak yaptığı açıklamaları sizlerle...

Sayfayı Paylaş